Metin2 Windows 11'de açılmıyor

vakkoyun

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Windows 11'e geçtim bugün. Her şey çalışıyor fakat Metin2 açılmadı. Ne yapsam da yüklenme ekranı doluyor sonra hiçbir tepki vermeden arka planda kayboluyor. Yeniden oyunu başlat diyorum yine aynı sorun oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metin2 bazı Windows 11 cihazlarda sorun çıkarabiliyor. Ben de i3-9100F ve GTX 1650 Super olan sistemimi Windows 11'e güncelledikten sonra Metin2'de 10SND'e bir FPS düşmesi yiyordum. Geri Windows 10'a döndüm.

Steam üzerinden oynamıyorum
Belki yil 2021 ne Metin2 demis olabilir Windows 11. Zamana birak.

Bir de Steam uzerinden acmayi denedin mi?
Belki yil 2021 ne Metin2 demis olabilir Windows 11. zamana birak.

Bir de Steam uzerinden acmayi denedin mi?

11 güzel ama acaba güncellemeler le düzelir mi?
Metin2 bazı Windows 11 cihazlarda sorun çıkarabiliyor. Ben de i3-9100F ve GTX 1650 Super olan sistemimi Windows 11'e güncelledikten sonra Metin2'de 10SND'e bir FPS düşmesi yiyordum. Geri Windows 10'a döndüm.

Steam üzerinden oynamıyorum

Oyunun sirketi uyumlu hale getirmesi gerekiyor. Ama ilgisiz olduklari icin uzun bir sure beklemen gerekecektir Win11 de metin2 oynamak icin. Bir de youtube bak. Win11 de metin2 oynanabiliyor mu diye. Bekli sorun oyun da degildir.

Windows 11'de bir sürü sorun var Metin2'de. Bazen oyna butonuna bastığımı unutuyordum oyun anca açılıyordu. Oyun şirketinin oyundaki hataları bile 30 yılda düzelttiğini düşünürsek, bayağı uzun bir süre Windows 11'de düzgün çalışmaz. :D

Malesef bende yapamadım ve mecburen win10 döndüm leptop sıfır hakkı win11 ama metin2 acmadıktan sonra win11 metin2 tayfası için ölü bir sistem.

Yeni konular

Geri
Yukarı