Metin2 yang satışı için site önerisi

orpheus2690

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ordu / Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde yaklaşık 450 Won'luk eşya mevcut. Bu eşyaları Won'a çevirip satmayı düşünüyorum fakat nereye satacağımı bilmiyorum. Elden vermeyi düşünmüyorum site olması insanlarla yüz göz olmamak adına çok daha rahat olduğunu düşünüyorum. Güvenilir olarak hangi siteler mevcut? Kullanan kişiler öneri yaparsa sevinirim.

Elimde yaklaşık 450 Won'luk eşya mevcut. Bu eşyaları Won'a çevirip satmayı düşünüyorum fakat nereye satacağımı bilmiyorum. Elden vermeyi düşünmüyorum site olması insanlarla yüz göz olmamak adına çok daha rahat olduğunu düşünüyorum. Güvenilir olarak hangi siteler mevcut? Kullanan kişiler öneri yaparsa sevinirim.
Pazara koymak daha mantıklı değil mi? 10 won ise koyarsın satılır.

Sanırım ByNoGame üzerinde sadece satış mevcut. Satın aldıkları bölümü bulamadım.
Pazara koymak daha mantıklı değil mi? 10 won ise koyarsın satılır.
İtemleri pazarda Won'a çevirip TL ile satacağım Won'ları.
İtemci senin için doğru adres.
İtemci üzerinden sanırım yine insanlarla yüz göz olma durumu var. Daha çok Kabasakalonline.com gibi Won'u direkt satın alan bir sistem lazım fakat bu sitelerin güvenilirliği hakkında çok fazla bir bilgim yok.

Konuyla alakasız fakat kulaklığından memnun musun almayı düşünüyorumda.

Kabasakal ve Epinsultan sitesine won satmıştım, sorun yaşamadım. Epinsultan'a 150 won satmıştım. Ama şöyle bir sorun var, birisi sizden daha ucuza ilan geçerse önce onunkini alıyorlar. Adam sizinkinden 1 kuruş ucuza koyuyor, sonra oturup uğraşıyorsunuz iptal et tekrar ilan geç falan. Kabasakal'da satarsanız daha çabuk satacağınızı düşünüyorum. Epinsultan'ın 150 wonu alması 1 hafta sürmüştü siz düşünün. Durmadan fiyatı ucuzlatmak zorunda kalmıştım. Adam önüme geçiyor 200 won ile 3 kuruş ucuza koyup. Veya site çakallık yapıp varmış gibi gösteriyor ki daha ucuza satayım. Fiyat ucuzlatmazsanız günlerce satılmıyor yangınız da. Durmadan ucuzlata ucuzlata paranıza konuyorlar bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı