Metin2 zihinsel NPC'si ile etkileşime geçilemiyor

gaoaba

Femtopat
Daha fazla  
Metin2 yeni sunucuya başladım. Zihinsel becerileri geliştireceğim fakat geliştiremiyorum. Hiçbir türlü zihinsel NPC'siyle etkileşime geçemiyorum. Neyi yükselterek veya ne yaparak zihinselimi yükseltebilirim?

Her levelde 1 puan kazanıyorsunuz c tuşuna basarak ordan geliştireceksiniz.
ondan bahsetmiyorum bu menüdeki bedensel var bide zihinsel olması gerekiyor fakat yok zihinseli nereden açıcam ondan behsediyorum bu arada zihisenl öğretmendende etkileşime geçemiyorum ondan dolayı bir türlü açamıyorum
1677910887136.png

ondan bahsetmiyorum bu menüdeki bedensel var bide zihinsel olması gerekiyor fakat yok zihinseli nereden açıcam ondan behsediyorum bu arada zihisenl öğretmendende etkileşime geçemiyorum ondan dolayı bir türlü açamıyorum Eki Görüntüle 1689195
O yeteneklere puan veriliyor mu şuan? Eğer veriliyorsa bedensel seçmişsin zaten . 30 level altı olduğun için yaşlı kadın'dan sifirlayabilmen lazım.

Ondan bahsetmiyorum bu menüdeki bedensel var bir de zihinsel olması gerekiyor fakat yok zihinseli nereden açacağım ondan behsediyorum bu arada zihisenl öğretmendende etkileşime geçemiyorum ondan dolayı bir türlü açamıyorum Eki Görüntüle 1689195

Hocam siz bedensel skillerini açmışsınız. Sunucuda skill sıfırlama NPC'si bulunuyorsa ondan sıfırlayıp zihinsele geçin veya yaşlı kadından sıfırlayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı