Metin2'ye başlanır mı?

279683

Hectopat
Ben bir ara başlamıştım. Görev cok yapmak istemediğim için ayı kurt kesip sıkılıp silmiştim. Şimdi tekrar başlamayı düşünüyorum ama bayağı karmaşık gözüküyor oyun. Sizce başlanır mı?

Başlanmaz. Eskiden epey oynadıysan evet oynanabilirliği halen var ama şu an başlamanız çok saçma olur. Oyuna artık yeni oyuncu gelmiyor zaten ki pek ömrü de kalmadı. Kitlesi +30 yaş üstüne çıktı. Adamlar TR serverinde dahi bir günde 70-80 leveller olabiliyorken şu an çook geri kalırsınız ki dediğiniz gibi de oyun çok karışık gelir. Boşuna zaman harcamayın bence.

Metin 2 resmi sunucuları bana göre bitmiş durumda her türlü çok geriden başlayacaksın. Bunun dışında ise PvP sunucularına başlarsan şansın daha fazla olur fakat bu durumda da oyuna para yatıran biri rahatlıkla öne geçebilir. Bunu önlemek amacıyla artık PvP sunucularda EP'i Yang ile satın alabiliyorsun. Tabii hangi sunucuyu oynadığında önemli.

Çok param var diyorsan 7 8 bin TL yatırıp oyunu biliyorsan temelinin varsa oynanır ama para yatırmadan oynarım diyorsan olmuyor artık.

Başlanmaz hocam. Oyun için durumu bilmesem de oyunun artık öldüğünü ve uzak olmayan bir tarihte biteceğini görmek hiç de zor değil. Zaman kaybıdır diyorum.

Geri
Yukarı