Çözüldü Metro 2033 Redux previous launch was unsuccessful

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Gokselaliaksoy00

Centipat
Metro 2033 Redux oyununu açmaya çalıştığımda aşağıda fotoğrafta belirttiğim gibi bir hata almaktayım. Hatadaki Evet ya da Hayır seçeneklerine tıkladığımda siyah ekran oyun açılıyor 1 dakika sonra kapanıyor. Ayrıca ProcessMonitor LogFile'da belirttim. Şimdiden teşekkür ederim.

Ek Açıklama 2020-02-21 115608.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Metro 2033 Redux oyununu açmaya çalıştığımda aşağıda fotoğrafta belirttiğim gibi bir hata almaktayım. Hatadaki Evet ya da Hayır seçeneklerine tıkladığımda siyah ekran oyun açılıyor 1 dakika sonra kapanıyor. Ayrıca ProcessMonitor LogFile'da belirttim. Şimdiden teşekkür ederim.

Eki Görüntüle 504041
C diskine gir , kullanıcılara gir , bilgisayarı kurduğun ismine tıkla , appdata, local , Buraya geldikten sonra 4A games klasörünü sil ve oyuna tekrardan gir. Oyuna çift tıklayınca yine aynı hata çıkabilir hayır dedikten sonra oyuna giricek. sonrasında tekrar çıkış yapıp girdiğinde hiç bi hata almadan girebilirsin oyununa.

Eki Görüntüle 504041
C diskine gir , kullanıcılara gir , bilgisayarı kurduğun ismine tıkla , appdata, local , Buraya geldikten sonra 4A games klasörünü sil ve oyuna tekrardan gir. Oyuna çift tıklayınca yine aynı hata çıkabilir hayır dedikten sonra oyuna giricek. sonrasında tekrar çıkış yapıp girdiğinde hiç bi hata almadan girebilirsin oyununa.

Çözüm
C diskine gir, kullanıcılara gir, bilgisayarı kurduğun ismine tıkla, appdata, local, buraya geldikten sonra 4A Games klasörünü sil ve oyuna tekrardan gir. Oyuna çift tıklayınca yine aynı hata çıkabilir hayır dedikten sonra oyuna girecek. Sonrasında tekrar çıkış yapıp girdiğinde hiçbir hata almadan girebilirsin oyununa.

Teşekkür ederim kardeşim bütün save dosyamı sildirdiğin için. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı