Rehber Sürprizbozan Metro 2033 ve Last Light Redux moral puanları

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LerFly

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Başlıktan anlıyacağınız gibi Metro 2033 ve Last Light Redux hallerini bitirdim. Bahsedeceğim şey güzel son yani good end last light-Redux için geçerli. Bütün moral puanlarını toplayın video linki bırakacağım. Benim attım video ise bugün saat yedi gibi bitirdiğim oyun içi görüntüsü.
Moral puanları nerelerde bulunur ve nasıl alınır:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Oyunun benim bitirdiğim hali:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Uyarı: Attığım birinci videodaki linkte bazı yerlerde puanlar olmuyor. Redux sürümü için uzun video bulursam atacağım ama Redux ile aynı yerler.
(Oyunu 5. bitirişim 2 defa Steam 2 defa normal Redux olmayan hali 1 Epic verisyonu. Epic versiyonda olanı bitirdim videodaki o Steam için deneyeceğim.)
Tüm sonları isteyenler için:

Not: Redux olmayan sürümde DLC var Redux sürümünde yok diyenler için sadece chapter kısmında hepsi çıkıyor çıkmazsa oyun biti halde yani Q basın çıkacaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı