Metro 2033 Virüs Total Sonuçları

Kayra Temel

Centipat
Makaleler
1
Adı duyulmamış 2 antivirüs. Korsan değilse sorun yok.

sauce2k

Picopat
"Metro 2033 Redux (Epic Versiyon)_TR_Yama_v1.00.exe"

dosyasının sonuçları bunlar. 3. parti olarak TR yama kurulmaya çalışıldığı için virüs algılanıyor. Malware saklanmış yamanın içine.
Ben temiz derim. Türkçe yama bu arada bu dosya, oyun değil. "oyunceviri.net" üzerinden indirdiğiniz için de zaten imkansız diyorum.
oyunceviri.net babanızın oğlu mudur hocam? "W32.AIDetectGBM.malware.01" bal gibi malware gizlenmiş yamanın içine.

Cuprum

Megapat
Makaleler
1

Diğeri de AI tespit, false-positive olması muhtemel.

Kayra Temel

Centipat
Makaleler
1
"Metro 2033 Redux (Epic Versiyon)_TR_Yama_v1.00.exe"

dosyasının sonuçları bunlar. 3. parti olarak TR yama kurulmaya çalışıldığı için virüs algılanıyor. Malware saklanmış yamanın içine.

oyunceviri.net babanızın oğlu mudur hocam? "W32.AIDetectGBM.malware.01" bal gibi malware gizlenmiş yamanın içine.
Malware olsa, Kaspersky veya Malwarebytes her türlü uyarı verirdi. Malware diyen antivirüsün adını daha önce duymuş muydunuz? Bence hayır.

detista

Hectopat
Makaleler
27
Yer
Istanbul
Eskiden oyunların Türkçe yamaları da text formatında olurlardı. Notepad ya da Wordpad ile açıp düzenlemek bile mümkündü fakat oyunlar büyüdükçe ve karmaşıklaştıkça Türkçe yamalar da program olarak hazırlanmaya başlandı. Bu tipte olan Türkçe yamaların hiçbirisine güvenmiyorum.

Yukarı