Metro 2033 Virüs Total Sonuçları

"Metro 2033 Redux (Epic Versiyon)_TR_Yama_v1.00.exe"

dosyasının sonuçları bunlar. 3. parti olarak TR yama kurulmaya çalışıldığı için virüs algılanıyor. Malware saklanmış yamanın içine.
Ben temiz derim. Türkçe yama bu arada bu dosya, oyun değil. "oyunceviri.net" üzerinden indirdiğiniz için de zaten imkansız diyorum.
oyunceviri.net babanızın oğlu mudur hocam? "W32.AIDetectGBM.malware.01" bal gibi malware gizlenmiş yamanın içine.

Diğeri de AI tespit, false-positive olması muhtemel.

"Metro 2033 Redux (Epic Versiyon)_TR_Yama_v1.00.exe"

dosyasının sonuçları bunlar. 3. parti olarak TR yama kurulmaya çalışıldığı için virüs algılanıyor. Malware saklanmış yamanın içine.

oyunceviri.net babanızın oğlu mudur hocam? "W32.AIDetectGBM.malware.01" bal gibi malware gizlenmiş yamanın içine.
Malware olsa, Kaspersky veya Malwarebytes her türlü uyarı verirdi. Malware diyen antivirüsün adını daha önce duymuş muydunuz? Bence hayır.

Malware olsa, Kaspersky veya Malwarebytes her türlü uyarı verirdi. Malware diyen antivirüsün adını daha önce duymuş muydunuz? Bence hayır.
Listedeki antivirüslerin %95'inin adını duymadım. Eminim siz de büyük çoğunluğunu duymadınız. Peki siz onların temiz ibaresine neye göre güvenirsiniz?

Eskiden oyunların Türkçe yamaları da text formatında olurlardı. Notepad ya da Wordpad ile açıp düzenlemek bile mümkündü fakat oyunlar büyüdükçe ve karmaşıklaştıkça Türkçe yamalar da program olarak hazırlanmaya başlandı. Bu tipte olan Türkçe yamaların hiçbirisine güvenmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı