Metro arayüzünü seviyor musunuz?

Aşığım diyebilirim. Özellikle de Windows 8.1'in başlat menüsüne bayılıyorum. Görev çubuğu da 10 gibi olsa aslında ne güzel olurdu. Windows 7'nin aero'sunu, 10'un görev çubuğunu ve 8.1'in başlatını ve stabilliğini toplayıp bir işletim sistemi yapsalar ortaya şaheser çıkardı (bence).

Aşığım diyebilirim. Özellikle de Windows 8.1'in başlat menüsüne bayılıyorum. Görev çubuğu da 10 gibi olsa aslında ne güzel olurdu. Windows 7'nin Aero'sunu, 10'un görev çubuğunu ve 8.1'in başlatını ve stabilliğini toplayıp bir işletim sistemi yapsalar ortaya şaheser çıkardı (bence).

Araya Vista'da girse acayip iyi olur.

Windows 8.1'in en göze çarpan yeri başlat menüsü zaten. Ayrıca güvenebilirseniz bazı programlar ile eski stil yapılabiliyor. Ama dediğim gibi ve sizin dediğiniz gibi Vista'da dahil ve 7 den 10'a kadar tüm Windows'ları birleştirseler şaheser çıkar bence. Bana 8.1'i öv deseler sabaha kadar bitiremem açıkçası. Bir lisans alıp haftaya 8.1'e geçmeyi planlıyorum.

2.png

Bu normal 8 mi? 8.1'in Fotoğraflar uygulaması böyle değildi diye hatırlıyorum sanki.

Geri
Yukarı