Metro Exodus alınır mı?

körbiginar

Kilopat
Makaleler
14
Yer
Dreamland
Daha fazla  
Selam. Epic'ten gördüğüm kadarıyla Metro Exodus kupon ile birlikte 40 lira gibi bir fiyata geliyor. Daha önce Metro 2033'ü oynamış ve oldukça beğenmiştim. Last Light'ı ise daha oynamadım. Sizce alınır mı? Birçok insan daha 1-2 yıl kolay kolay bu fiyatı görmeyeceğini söylüyor.

Selam. Epic'ten gördüğüm kadarıyla Metro Exodus kupon ile birlikte 40 lira gibi bir fiyata geliyor. Daha önce Metro 2033'ü oynamış ve oldukça beğenmiştim. Last Light'ı ise daha oynamadım. Sizce alınır mı? Birçok insan daha 1-2 yıl kolay kolay bu fiyatı görmeyeceğini söylüyor.
Aga yerinde olsam 40 lira vermezdim gider metro exodus satan hesap satış yerlerinden alırdım zaten eskiden o oyun bedava yayınlanmıştı diye biliyorum.

Aga yerinde olsam 40 lira vermezdim gider Metro Exodus satan hesap satış yerlerinden alırdım zaten eskiden o oyun bedava yayınlanmıştı diye biliyorum.

Exodusu bedava vermediler. Hesap kullanmak hoşuma gitmiyor. Kendi hesabımda bulunması benim için daha iyi. Yine de sağ olun.

Minimum sistem gereksinimleri diğer oyunlara nazaran oldukça yetersiz seviyede. Eğer düşük bir sisteminiz varsa hayal kırıklığına uğramanız muhtemel. Metro Redux serilerini daha kapalı, daha dar alanlarda geçtiği için sevenler yine hayal kırıklığına uğrayabilir. Metro serisi son çıkan exodus oyunu ile redux serilerinden çok, eski STALKER oyunlarına benzemiş. Metro 2033 tarzı bir oyun arıyorsanız boş verin gitsin fakat böyle garip kompleksleriniz yoksa zevkle oynayabilirsiniz. Serinin ilk iki oyunundaki o karanlık temayı görememek beni üzmüştür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı