Çözüldü Metro Exodus Enhanced Edition açılırken çöküyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MollaFirari

Decapat
Daha fazla  
Hocam belirttim zaten sadece RTX kartlara özelmiş ben de redux gibi grafiklerin iyileştirildiği sürüm sanıyordum rtx olmayan kartlarda tabiki de çöker ki çöktü de konu kapanabilir.
Merhaba bende GTX 1080 var. Daha önceden korsanı indirip oynamıştım. Şimdi Orijinal Enhanced Edition var ama aynı şekilde oyuna girerken Ekran kartını yetersiz bulup hata veriyor. Oyundan atıyor.

Çözüm
Enhanced Edition oynayabilmek için RTX bir karta sahip olmanız gerekiyor. GTX 1080 ile maalesef oynayamazsınız, oyunun normal sürümünü oynayabilirsiniz. Ek olarak Enhanced sürümü oynamak için gerekli kartlara RX 6000 serisi kartlar da dahil.
Enhanced Edition oynayabilmek için RTX bir karta sahip olmanız gerekiyor. GTX 1080 ile maalesef oynayamazsınız, oyunun normal sürümünü oynayabilirsiniz. Ek olarak Enhanced sürümü oynamak için gerekli kartlara RX 6000 serisi kartlar da dahil.

Son düzenleme:
Çözüm
Enhanced Edition oynayabilmek için RTX bir karta sahip olmanız gerekiyor. GTX 1080 ile maalesef oynayamazsınız, oyunun normal sürümünü oynayabilirsiniz.

Korsan oynadığını söylemiş?

Merhaba bende GTX 1080 var. Daha önceden korsanı indirip oynamıştım. Şimdi orijinal enhanced Edition var ama aynı şekilde oyuna girerken ekran kartını yetersiz bulup hata veriyor. Oyundan atıyor.

NVIDIA sürücüleri tam mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı