Çözüldü Metro Exodus Fatal Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Alcatraz Tetik

Hectopat
Yer
System32
Daha fazla  
Meslek
Tarihçi
Oyunu oynarken belli bir aradan sonra bu hatayı almaktayım.
(Tüm sürücülerim güncel ekran kartım dahil)

Oyunun kendi klasöründen Error Report dosyasını buldum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

oshibka_2.png

Hocam RAR dosyasız halini paylaşabilir misiniz benim WinRAR'ım yok da.

Oyunu oynarken belli bir aradan sonra bu hatayı almaktayım.
(Tüm sürücülerim güncel ekran kartım dahil)

Oyunun kendi klasöründen Error Report dosyasını buldum.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Eki Görüntüle 964786
Steam'den almışsanız dosyayı doğrula yapın. Dosya doğrulamak için oyun üstünde sağ tık ardınan yerel dosyalar ve oyun soyalarının bütünlüğünü doğrula'ya basın.

C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll kaldırın.

Kurun:
Ek olarak ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel sürücü kurun. DDU rehberi aşağıda yer alıyor.

Steam'den almışsanız dosyayı doğrula yapın. Dosya doğrulamak için oyun üstünde sağ tık ardınan yerel dosyalar ve oyun soyalarının bütünlüğünü doğrula'ya basın.

Open Folder tuşuna basın sizi Log dosyasına gönderecek. O Log dosyasını paylaşın.

Edit: Yeni gördüm. @Enes3078

Dump dosyalarına düşen .dll dosyalarından pek bir şey anlamadım açıkçası. @Enes3078 Yardımcı olabilir.

Kurun:
Ek olarak ekran kartı sürücünüzü DDU ile kaldırıp güncel sürücü kurun. DDU rehberi aşağıda yer alıyor.

Yardımlarınız için yeniden teşekkürler.

@Eray T Crash verince hiçbir şekilde oyunu kapatmak haricinde bir şeye tıklayamıyorum. Bu nedenle kendim manuel olarak girip oyun dosyalarından Report dosyasını buldum.

@Bozkurt1907 Daha önceden Steam üzerinden doğrulama yapmıştım ancak pek fayda etmedi.

@Enes3078 C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll System32' de bu dosyayı bulamadım.

3 saattir oynuyorum ama hala bir sorunla karşılaşmadım bu nedenle tekrarlanması durumunda @Enes3078 'in dediklerini yapacağım.
Daha çok bilgi sahibi olmak için soruyorum; Acaba sorun nerede kesin bir neden gösteriyor mu Dump dosyası ?

System32'de nasıl bulamazsıız? O halde direkt olarak verdiğim paketleri kurun. Ek olarak DDU işlemini yaparsanız çökmeler giderilecektir. Kesin nedenleri söyledim zaten. Sorun çözülürse bildirmeyi unutmayın.

Kurun:

C:\Windows\System32\VCRUNTIME140.dll ben bu dosyayı kaldıramadım. "NVIDIA Container üzerinden açık olduğundan eylem gerçekleştirilemiyor" dedi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı