Metro Exodus oynamak için Metro 2033 ve Last Light oynamak gerekli mi?

İlk iki oyun hayli karanlık, gerim gerim geren kaliteli filmler gibiydi. Exodus ise "Adını Anna Koydum" ya da "Öksüren Yarim." gibi bir aşk dizisi kıvamında.

Kısacası benim cevabım şöyle olurdu; "İlk iki oyunu oynamak için Exodus'u oynamana gerek yok."

İlk iki oyun hayli karanlık, gerim gerim geren kaliteli filmler gibiydi. Exodus ise "Adını Anna Koydum" ya da "Öksüren Yarim." gibi bir aşk dizisi kıvamında.

Kısacası benim cevabım şöyle olurdu; "İlk iki oyunu oynamak için Exodus'u oynamana gerek yok."
Anna'yı karakter olarak sevdim(LastLight Anna adına konuştum.)
İlk 2 oyun'da karaderililer ana konu'ydu exodus neredeyse yoklar,easter egss hariç.

Artyom, Anna'ya aşık oluyor. Exodus iyi sonla biterse evlenecekler. Spolier değil. İyi kötü ayrımını öğrenmişsinizdir zaten.

Önce 2033'ü oynayın sonra Last Light'ı, ondan sonra Exodus.Bir de Exodus'un DLC'leri var ama onun sıralamasını bilmiyorum çünkü bilgisayarım Exodus'u kaldırmıyor.Lütfen spoiler vermeyin.
İkisinide oynadım,exodus pc kaldırmıyor.
Artyom, Anna'ya aşık oluyor. Exodus iyi sonla biterse evlenecekler. Spolier değil. İyi kötü ayrımını öğrenmişsinizdir zaten.
Exodus'ta zaten evli olmuyorlarmı?Anna'ya aşık oluyor ilerisini boşver...

Yeni konular

Geri
Yukarı