Metro Exodus pusula sistemi nasıl çalışıyor?

300974

Hectopat
Arkadaşlar Metro Exodus oynuyorum. İşte oyun bana iki seçenek sundu hikayeye devam et, dünyayı keşfet diye. Dünya'yı keşfet dedim. 1-2 görev yaptık rıhtım da biriyle konuşacaktık onu da yaptım buraya kadar tamam her şey. Şimdi benim anlamadığım haritada belli yerler var işaretlenmiş ben buraları keşfetmek istiyorum fakat pusula olayını bir türkü anlayamadım. 3 tane pusula ar 2'si haritada diğeri kolumda, birbirleriyle zıt yönü gösterdikleri oluyor. Ben nasıl gideceğimi şaşırdım ne yapmam gerek?

Haritadan çarpı işareti olan yerlere gitmeniz gerek. Bazen de, adamların söylediği şekilde komutana gitmeniz lazım.
Yani oyunun alt yazısını okuyun Türkçe yaparak, anlayarak ilerleyin.

Ben pusulaları filan boşversem haritada benim sağımda kalıyor diyelim x olan yerler sağ tarafa gitsem bulu muyum?
1627396729967.png
Bu haritada çarpı yazan yerlere gideceksin sadece. Pusulayı boşver.

Haritaya açıp Karakterinizi tam soru işaretine veya X (Görev Alanı)'na göre döndürün ve öyle ilerleyin. Pusula konusunda da nasıl çalıştığını tam hatırlayamıyorum.

Soru işaretlerini de mutlaka yapın.

Haritaya açıp Karakterinizi tam soru işaretine veya X (Görev Alanı)'na göre döndürün ve öyle ilerleyin. Pusula konusunda da nasıl çalıştığını tam hatırlayamıyorum.

Soru işaretlerini de mutlaka yapın.
Yanlışla Anna' yı buldum. Şansıma herşeyi rastgele buluyorum. Bu arada bakacağım şimdi soru işaretlerine.
Yanlışla Anna' yı buldum. Şansıma herşeyi rastgele buluyorum. Bu arada bakacağım şimdi soru işaretlerine.
@Kamurannn Tamam hocam soru işaretlerinide buldum sağ olasın.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı