Sürprizbozan Metro Exodus Sam's Story sonu

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Metin6271

Hectopat
Metro Exodus'ta denizaltıyı patlatmak mı daha mantıklı yoksa patlatmayıp ABD'ye mi gitmek daha mantıklı? Hangisi iyi son, hangisi kötü son söylerseniz sevinirim.

Bende patlattım arkadaşlar ama patlatmamak büyük risk alınıyor aslında
O yüzden iyi son sanılabilir ama şunu fark ettim oyunda iyi veya kötü bir son yok normal exodustaki gibi kendi kararınızı kendiniz verebiliyorsunuz ABD'ye gitmek daha mantıklı gibime geldi benim de ama daha sonra kötü bir olay sonucu nükleer savaş tetiklerse otomatik kötü sona gelir ama karakteri ilgilendirmeyeceği için aslına bakarsanız iyi son gitmek diyebilirim.

Bende patlattım arkadaşlar ama patlatmamak büyük risk alınıyor aslında
O yüzden iyi son sanılabilir ama şunu fark ettim oyunda iyi veya kötü bir son yok normal exodustaki gibi kendi kararınızı kendiniz verebiliyorsunuz ABD'ye gitmek daha mantıklı gibime geldi benim de ama daha sonra kötü bir olay sonucu nükleer savaş tetiklerse otomatik kötü sona gelir ama karakteri ilgilendirmeyeceği için aslına bakarsanız iyi son gitmek diyebilirim.
Ben böyle durumlarda kendimi karakterin yerine koyup ne yapardım diye düşünüyorum. Kesinlikle ülkeme ve aileme dönme şansımı kullanırdım.

Geri
Yukarı