Metro Exodus yan hikayeleri alınmalı mıdır?

KaptanCuhara

Hectopat
Arkadaşlar, Epic'te Metro Exodus 40 TL şu an. Tek başına alınır mı yoksa yan içerikleri de almak zorunlu mudur? Hikaye devamı açısından soruyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Metro serisinin hikayesi bana derin gelmedi açıkçası. Ben atmosferini beğeniyorum. İlk iki oyununu oynadım ve atmosfer müthişti. Olayın içindeydiniz adeta. Son oyun açık dünya oyunu ve yan paketlerle beraber sürekli aynı şeyleri yapmak bana mantıklı gelmiyor. Mesela bir yere giderken yolda gördüğünüz canavarı kestiniz. Dönerken de aynı canavarlarla karşılaşıyorsunuz. Yan paketler sıkıcı olabilir, hikayesini ise ben derin bulmadım ama ilk iki oyunu oynadıysanız ve beğendiyseniz bilemem.

Aslında sorumun amacı ana hikaye tam olarak bitiyor mu yoksa yan hikayelerde ana hikaye mi devam ediyor? Yani yan hikayeler ana hikayenin devamı mı yoksa aynı evrende geçen farklı hikayeler mi? 100 TL vermek istemiyorum ana hikaye devamı değilse.

Aslında sorumun amacı ana hikaye tam olarak bitiyor mu yoksa yan hikayelerde ana hikaye mi devam ediyor? Yani yan hikayeler ana hikayenin devamı mı yoksa aynı evrende geçen farklı hikayeler mi? 100 TL vermek istemiyorum ana hikaye devamı değilse.
Yan hikayeler de oyun devam etmiyor. Bir dlc de ekipten ayrılan Sam'in hikayesini anlatıyor. Diğer DLC de ise Kirill'in babasının başına neler geldiğini anlatıyor.

Geri
Yukarı