Metro Exodus'ta i5-10300H 93 derece oluyor

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konuyu biraz yanlış açmış olabilirim. Şimdiden hepinizden özür diliyorum. PC'min özelliklerinin bu videodakiyle aynı özellikte. 92 derece gösteriyor işlemci. Yani videoda. Ben indirince üstüne fan var şu an bende. Sizce böyle yüksek derecelere çıkar mıyım? Ya da çıktım diyelim, bu değerleri görsem PC'ye büyük zarar gelir mi? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bir ek bırakayim, benim laptopum Dell değil. Sadece GTX 1650 Ti, i5-10300H ve 16 GB RAM var Bende'de.)

Bence yanlış açmadım. Yanlış açsam konuyu açmazlardı moderatörler. Alt'ta ben belirttim konuyu yanlış açtıysam ya da hata varsa konuyu silin yoksa bu mesajı silin diye. Hiç düzeltme yapmadan konuyu kabul etmişler. Hem ben konuyu belki bu PC'yi kullanıp sıcaklığı birisi söyler diye yazdım ya da PC'yi kullanmasına gerek yok i5 10300H ısınır mı diye sordum.
Isınma potansiyeli var. Hem G770 CS'de bile ısınıyor Metro'da hayli hayli ısınır.

Bence yanlış açmadım. Yanlış açsam konuyu açmazlardı moderatörler. Alt'ta ben belirttim konuyu yanlış açtıysam ya da hata varsa konuyu silin yoksa bu mesajı silin diye. Hiç düzeltme yapmadan konuyu kabul etmişler. Hem ben konuyu belki bu PC'yi kullanıp sıcaklığı birisi söyler diye yazdım ya da PC'yi kullanmasına gerek yok i5 10300H ısınır mı diye sordum.

10300H genel olarak çok ısınmaz ama PC'den PC'ye değişir.

Teknoloji şans işidir, Monster kullanıp da çok mutlu olanlar var (benim gibi), aldığına pişman olup bir daha almayacağına yemin eden de var. Her bilgisayarda her sorun görülebilir ama Monster'da ve Excalibur'da daha çok görüldüğü için önermiyoruz.

Her bilgisayar ısınabilir. Ama bazı modeller diğerlerinden fazla ısınır. Örneğin Asus Tuf'un A serisi çok ısınır fakat F serisi o kadar ısınmaz. Veya Acer'ın eski Nitro serileri çok ısınır, 110 derecede oyun oynadığımı biliyorum.

Isınma potansiyeli var. Hem G770 CS'de bile ısınıyor Metro'da hayli hayli ısınır.
Ben daha tartışmak istemiyorum çok konum var. Bence teknoloji şans işi benim konumu çok görenler bıkmıştır yazmamdan fakat, mesela MSI ısınmaz değil mi ? Bende bunu biliyorum çok sevdiğim bir marka MSI herşeyim MSI fakat 9 arkadaşımda MSI laptop var 2 hafta sonra bakıma verdiler işlemcileri çok ısındı LoL gibi oyunda orta'da Teknoloji şans işi bence. Adamların yolladığı eşya şansa bala geliyor. Bende 70 derece bile üstü görmedi laptop. Arkadaş geri iade etti işlemcisi yanmış 2 3 hafta'da

Ben daha tartışmak istemiyorum çok konum var. Bence teknoloji şans işi benim konumu çok görenler bıkmıştır yazmamdan fakat, mesela MSI ısınmaz değil mi? Bende bunu biliyorum çok sevdiğim bir marka MSI her şeyim MSI fakat 9 arkadaşımda MSI laptop var 2 hafta sonra bakıma verdiler işlemcileri çok ısındı LoL gibi oyunda orta da teknoloji şans işi bence. Adamların yolladığı eşya şansa bala geliyor. Bende 70 derece bile üstü görmedi laptop. Arkadaş iade etti işlemcisi yanmış 2 3 hafta da.

İlk olarak sorununuz ne onu anlamadım G770 metro da ısınır mı diye soruyorsunuz. Hem de teknoloji şans işidir ama kronik sorunlu ürünle nadiren çürük çıkan ürün arasında dağlar kadar fark vardır. Bu arada MSI Thin kasa rezalettir 105 dereceleri çok rahat görüyor haberiniz olsun. O yüzden model karşılaştırın marka değil.
Garanti veremeyiz Legion 5 Pro alıp 99 dereceye ulaşmasından şikayetçi olan da gördüm.

Bende gördüm zemin değiştirince ve BIOS Update yapınca düzelmişti.

İlk olarak sorununuz ne onu anlamadım G770 metro da ısınır mı diye soruyorsunuz. Hem de teknoloji şans işidir ama kronik sorunlu ürünle nadiren çürük çıkan ürün arasında dağlar kadar fark vardır. Bu arada MSI Thin kasa rezalettir 105 dereceleri çok rahat görüyor haberiniz olsun. O yüzden model karşılaştırın marka değil.

Bende gördüm zemin değiştirince ve BIOS Update yapınca düzelmişti.

Gaming X modeli kullanıyorladı budamı kötü? Ve arkadaşınki direk yandı ve teknik serviste hiçbir şey yapmadılar.
Normal. Laptop için. Exodus işlemciye abanan bir oyun.

Peki reis sizce yani işlemcimin anasını ağlatmaya değecek bir oyun mu?

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı