Metro Exodus'ta i5-10300H 93 derece oluyor

EgeStrqfes

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, konuyu biraz yanlış açmış olabilirim. Şimdiden hepinizden özür diliyorum. PC'min özelliklerinin bu videodakiyle aynı özellikte. 92 derece gösteriyor işlemci. Yani videoda. Ben indirince üstüne fan var şu an bende. Sizce böyle yüksek derecelere çıkar mıyım? Ya da çıktım diyelim, bu değerleri görsem PC'ye büyük zarar gelir mi? Teşekkürler.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(Bir ek bırakayim, benim laptopum Dell değil. Sadece GTX 1650 Ti, i5-10300H ve 16 GB RAM var Bende'de.)

İşlemciyi çok zorlarsa değmeyebilir. Ayrıca eğer önceki oyunlarını oynamadıysanız önce onları oynamanızı öneririm. Hem daha az sistem istiyor, hem de çok ısınmıyor.

Eyvallah konuyu takipten çıkarıyorum tüm sorularım yanıtlandı arkadaşlar çok teşekkür ediyorum iyi forumlar.

Gaming X modeli kullanıyorlardı bu da mı kötü? Ve arkadaşınki direk yandı ve teknik serviste hiçbir şey yapmadılar.

Peki reis sizce yani işlemcimin anasını ağlatmaya değecek bir oyun mu?

Laptop olarak değerlendiriyorum ben ekran kartının birçok etkeni var. Sorunuza gelirsek bence ilk önce işlemcinizi 1-2 dakika stress testine sokun eğer ki sıcaklıklar yüksekse bence denemeye değmez.

Laptop olarak değerlendiriyorum ben ekran kartının birçok etkeni var. Sorunuza gelirsek bence ilk önce işlemcinizi 1-2 dakika stress testine sokun eğer ki sıcaklıklar yüksekse bence denemeye değmez.

Aga FurMark diye bir şey indirdim 10 DK bekledim falan 40 FPS diyordu testi bitirmeyi bilmiyordum. Testi nasıl bitireceğim? Öğretirseniz yapabilirim.

ESC'ye basınca çıkıyor da, yani nasıl sonuçları falan yok mu bunun varsa nereye gelecek?

Yani zaten testin olayı FPS değerlerini ölçmek değil sıcaklıkları ölçmek oda sol üstten ortalama sıcaklık değerleri yazması gerekiyor. Eğer ani bir sıcaklık artması olmadıysa en yüksek sıcaklığa baksanız da yeter.

Yani zaten testin olayı FPS değerlerini ölçmek değil sıcaklıkları ölçmek oda sol üstten ortalama sıcaklık değerleri yazması gerekiyor. Eğer ani bir sıcaklık artması olmadıysa en yüksek sıcaklığa baksanız da yeter.
Tamam 10 DK sonra size söyleyeceğim.

Tamam 10 DK sonra size söyleyeceğim.

Test bittikten sonra AIDA64 testi yapıp onunda sonuçlarını paylaşırsanız değerleri daha iyi anlayabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı