Metro Hangi oyundan başlanmalı?

Cenkkaraman

Hectopat
Biraz önce 2033 indirdim. Keşke Exodus mu indirseydim direkt diyorum. Bazıları Exodus'un 2033'ün Remastered hali diyor. 2033 devam mı edeyim yoksa Exodus mu alayım?

2033 Redux > Last Light Redux > Metro Exodus.(@Yamete Kudasai doğru demiş.)
Metro 2033 sıkıcı gelebilir bölüm tasarımları bayağı kötü(gizlilik yapmanız zor.)Last Light oyun açılıyor(oyunda 2-3 +18 sahne var.)Exodus bayağı iyi.

Hocam valla anlamadım. Ben 2033, Last Light, 2033 Redux diye gidecektim. Siz farklı bir sıralama söylediniz. Demek istediğim şu 2033 Redux ve Last Light Redux'un normal 2033 ve Last Light'la farkı sadece grafik mi?
2033 oynasam Redux'unu oynamaya gerek var mı? 😅😅

Hocam, 2033 ve 2033 Redux aynı oyunlar zaten. Sadece grafik iyileştirmeleri ve optimizasyon düzeltmeleri var. Redux olmayanı da oynayabilirsin ama grafikleri daha kötü. Yani sıralaman 2033, Last Light ve Exodus olmalı. Redux oynayıp oynamaman sana kalmış. Benim tavsiyem Redux oyna.

Hocam, 2033 ve 2033 Redux aynı oyunlar zaten. Sadece grafik iyileştirmeleri ve optimizasyon düzeltmeleri var. Redux olmayanı da oynayabilirsin ama grafikleri daha kötü. Yani sıralaman 2033, Last Light ve Exodus olmalı. Redux oynayıp oynamaman sana kalmış. Benim tavsiyem Redux oyna.
Eyvallah hocam şimdi daha iyi oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı