Metro Last Light Redux Hata Vermeden Kapanıyor

Daryl1dx

Decapat
Yer
Ankara
İyi akşamlar. Son 2 gündür Metro Last Light Redux isimli oyunu oynuyordum. Sanırım oyunun sonlarına doğru yaklaştım, pek emin değilim. Belli bir ara sahneden sonra oyunum hata vermeden kapanıyor. Oyunu Steam aracılığı ile oynuyorum. Sistem özelliklerim:
  • NVIDIA GTX 950 4 GB
  • Intel i5 3470
  • 8 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:

bados123

Kilopat
Yer
MUĞLA
Oyunun dosyalarını doğrulamayı dene.

yavuzselim44

Centipat
İyi akşamlar. Son 2 gündür Metro Last Light Redux isimli oyunu oynuyordum. Sanırım oyunun sonlarına doğru yaklaştım, pek emin değilim. Belli bir ara sahneden sonra oyunum hata vermeden kapanıyor. Oyunu Steam aracılığı ile oynuyorum. Sistem özelliklerim:
  • NVIDIA GTX 950 4 GB
  • Intel i5 3470
  • 8 GB RAM
Oyun dosyalarını doğrula. Büyük ihtimalle sildiğin bişey vardır

KS
Daryl1dx

Daryl1dx

Decapat
Yer
Ankara
Oyun dosyalarında herhangi bir değişiklik yapmadım daha önce. Sadece Türkçe yama kurulumu yapmıştım ki oda gitti. Fakat sorun hala var. Geç cevap verdiğim için üzgünüm. Saolsun Technopat mod'ları gereksiz ceza yaptı YİNE. Mod'ların değiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Yer
Çengelköy
Yazım yanlışlarına devam ediyorsun, bu şekilde tekrar ceza alman kaçınılmaz. Eğer oyun korsan değilse, oyun dosyalarını doğrulamak büyük ihtimalle çözecektir. Bir sahnede veya bölümde oyun kapanıyorsa sebebi genelde dosya eksikliği oluyor.

fenerbahçe4545

Yoctopat
  • NVIDIA GTX 950 4 GB
  • Intel i5 3470
  • 8 GB RAM

Ben oyunu Steam'den oynamıyorum korsan olarak oynuyorum. Benim de oyun açılıyor yükleniyor ekranına gelince aniden hata vermeden kapanıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Yukarı