Çözüldü Metro Redux talimatlar gözükmüyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aokk

Decapat
Yer
Aydın
Metro Redux oynuyorum ama talimatlar gözükmedi için kontrolleri anlayamadım o yüzden sıkılıp bıraktım nasıl açabilirim mesela YouTube'dan izledim adamda canavarı öldürmek için e ye bas diyor ama bende öyle bir şey çıkmıyor oyun orijinal Epic Games'den aldım yardımcı olursanız sevinirim.

Çözüm
Ranger modu nedir?

Zorluk derecesi. Sitesinde söyle demis mesela.

Efsanevi Ranger Modu geri dönüyor - korkunç Ranger Mode'u oynamaya cesaretin var mı? HUD, kullanıcı arayüzü yok, daha ölümcül savaş ve sınırlı kaynaklar, nihai sürükleyici deneyimi yaratmak için bir araya geliyor. Google ceviriden cevirilmistir.

ama korku bilmem ne seçtirmişti

Ranger modunda oynuyorsunuz muhtemelen. Bu yüzden arayüz ve HUD görünmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korucu korkunc derecesini secmissiniz gibi. Videoda gösteriyor.
Ranger modu nedir?

Zorluk derecesi. Sitesinde söyle demis mesela.

Efsanevi Ranger Modu geri dönüyor - korkunç Ranger Mode'u oynamaya cesaretin var mı? HUD, kullanıcı arayüzü yok, daha ölümcül savaş ve sınırlı kaynaklar, nihai sürükleyici deneyimi yaratmak için bir araya geliyor. Google ceviriden cevirilmistir.

ama korku bilmem ne seçtirmişti

Ranger modunda oynuyorsunuz muhtemelen. Bu yüzden arayüz ve HUD görünmüyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Korucu korkunc derecesini secmissiniz gibi. Videoda gösteriyor.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı