Metro Saga Bundle alınır mı?

42,50 TL'ye düşmüş, alınır mı? FPS ve loot severim ama hayatta kalma pek bana hitap etmiyor.

42,50 TL gayet iyi bu üçleme için Hayatta kalmadan ziyade gerilim ve kaynak yönetme var. Bana kalırsa oldukça güzel seri ama gerilimi bazılarının hoşuna gitmiyor.

Şöyle göstereyim hocam siz karar verin :D

Dosya Ekleri

• 6B150F19-FEC0-4CF3-B0D2-0DD53185C336.jpeg
    6B150F19-FEC0-4CF3-B0D2-0DD53185C336.jpeg
    131,3 KB · Görüntüleme: 164
Saat 19.40'dan beri 2033 Redux oynuyorum, güzel ilerliyor ama çok soru oluşturdu. Üç oyun olduğunu dikkate alırsak büyük ihtimalle cevaplayacaktır hepsini. Garip olan tek şey oyunun pek duygu uyandırmamış olması, ne gerdi ne de güldürdü, sadece devamı için meraklıyım. Belki ilerleyen saatlerde değişir, daha bir yorum yapmak için çok erken sonuçta.

Fiyatı müthiş hiçbir yerde bu fiyata alınamaz bu 3 oyun, sanırım bir fiyat hatası var.
İyi yakalamışım o zaman hocam. Diğer platformlarda bu fiyata hiç inmemiş sanırım.

Şöyle göstereyim hocam siz karar verin :D
Kitap uyarlaması olduğunu biliyordum da hiç okumamıştım hocam. Oyunlar bitince kitaplara da geçerim. Orijinaline sadık kalındığında genelde iyi işler ortaya çıkıyor.

Saat 19.40'dan beri 2033 Redux oynuyorum, güzel ilerliyor ama çok soru oluşturdu. Üç oyun olduğunu dikkate alırsak büyük ihtimalle cevaplayacaktır hepsini. Garip olan tek şey oyunun pek duygu uyandırmamış olması, ne gerdi ne de güldürdü, sadece devamı için meraklıyım. Belki ilerleyen saatlerde değişir, daha bir yorum yapmak için çok erken sonuçta.

İyi yakalamışım o zaman hocam. Diğer platformlarda bu fiyata hiç inmemiş sanırım.

Kitap uyarlaması olduğunu biliyordum da hiç okumamıştım hocam. Oyunlar bitince kitaplara da geçerim. Orijinaline sadık kalındığında genelde iyi işler ortaya çıkıyor.

Hocam zaten oyun kitaptan uyarlanma. Kitabı ayrı bir güzel. Roman okumayı sevmem fakat bu 3 kitap beni çok içine çekti.

Yeni konular

Geri
Yukarı