Metro serisi hangi sıradan oynanmalı?

ULUTARKAN

Hectopat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar diliyor sevgiyle selamlıyorum. Hocam şimdi bende Epic Games sin verdiği metro 2033 last light Redux var. İnternetten o kadar araştırma yaptım kafam temelli allak bullak oldu. Bu Redux grafikleri iyileştirilmiş hali bunu anladık. Yani şimdi metro 2033 Redux ilk oyun. Metro 2033 last light Redux 2. oyunmu.

Nedenki hocam kütüphanenin ssini atın bir anlatacağım.

Bilgisayardan daha önce hiç SS almadım. Sadece hikaye hangi oyundan başlıyor. Sırası nasıl. Redux grafik iyileştirilmesi yapılmış olan demek. Sizin dediğinize kalırsa ayrı bir oyun gibi oluyor veya aynı oyunu 2 defa oynayın demek gibi oluyor.

ilkoyna.PNG

İlk bunu
2.oyna.PNG

2.bunu
3.oyna.PNG

3. bunu oynayın hikaye bu şekilde devam ediyor.
Bilgisayardan daha önce hiç SS almadım. Sadece hikaye hangi oyundan başlıyor. Sırası nasıl. Redux grafik iyileştirilmesi yapılmış olan demek. Sizin dediğinize kalırsa ayrı bir oyun gibi oluyor veya aynı oyunu 2 defa oynayın demek gibi oluyor.
Yok hocam demek istediğim mesela 2033 veya 2033 redux oynayın 2sini oynamanın bir mantığı yok.

Metro 2033 Redux oynayın daha sonra Last Light Redux oynayın. Onlar bittikten sonra Exodus oynayın. Size tavsiyem Rusça dublaj ile oynamanız. Ortama daha iyi giriyorsunuz. Redux'un farkı grafik, birkaç detay değişikliği. Onun dışında ana oyundan farklı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı