Metro Serisi Oyun Sıralaması Nasıldır?

Berbat olmuş diyenlerin oyun görüşünü bilemem, bence çok iyiydi. Satın aldığıma hiç pişman olmadım.

Almaya karar verdim. Expansion Pass var Franchise Bundle'nin içinde. Expansion Pass'e tıkılıyorum. Tanıtımında DLC'ler var diyor. Sam's Story ve The Two Colonels olarak. Ekliyorum sepete. Gold Edition'a tıklıyorum, paket bilgisinde Sam's Story ve The Two Colonels sepette değil diye gözüküyor. Anlamadım gitti.

İlk çıktığında denemiştim. Optimizasyonu leşti. En büyük etken bu olsa da oynanış olarak da sevmemiştim. Xbox Game Pass ile oynamanızı tavsiye ederim.

Xbox yok hocam, Steam diyorum. PC'den oynayacağım.

Gold Edition ile gelen Expansion Pass'i aldığınızda onlar kütüphanize gelecek zaten. Dert etmenize gerek yok.
Xbox yok hocam, Steam diyorum. PC'den oynayacağım.
PC için de Xbox Game Pass var. Bilgisayarınızda, Xbox Game Pass kütüphanesinde olan oyunları oynayabiliyorsunuz fakat Metro Exodus oradan kalktı. Sadece ilk iki oyun var.

Gold Edition ile gelen Expansion Pass'i aldığınızda onlar kütüphanize gelecek zaten. Dert etmenize gerek yok.
Şunu söylemek istiyorum. Ben Gold Edition paketini değil Franchise Bundle paketini satın alacağım. Franchise Bundle'nin içinde expansion pass var zaten. Sadece Franchise Bundle paketini alsam Gold Edition'a gerek kalmıyor o zaman?

Şunu söylemek istiyorum. Ben Gold Edition paketini değil Franchise Bundle paketini satın alacağım. Franchise Bundle'nin içinde expansion pass var zaten. Sadece Franchise Bundle paketini alsam Gold Edition'a gerek kalmıyor o zaman?
Franchise Bundle'da Last Light ve 2033 Redux var.
Gold Edition'da onlar yok.
Bundle 161 TL.
Gold Edition 128 TL.

Son düzenleyen: Moderatör:

PC için de Xbox Game Pass var. Bilgisayarınızda, Xbox Game Pass kütüphanesinde olan oyunları oynayabiliyorsunuz fakat Metro Exodus oradan kalktı. Sadece ilk iki oyun var.
Bunu bilmiyordum. Cahilliğime verin. PC için Game Pass daha önce hiç Xbox satın almamış olsam da kullanabiliyor muyum? Eğer öyleyse kullanrıım yani.
Franchise Bundle'da Last Light ve 2033 Redux var.
Gold Edition'da onlar yok.
Bundle 161 TL.
Gold Edition 128 TL.
Anladım, çok temiz özetlediniz. Sağ olun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır, gerek kalmıyor. Franchise Bundle şunları içeriyor:
  • Metro 2033
  • Metro: Last Light
  • Metro Exodus
  • Metro Exodus Expansion Pass
Expansion Pass de şunları içeriyor:
  • Sam's Story
  • The Two Colonels
Gold Edition ise şunları içeriyor:
  • Metro Exodus
Franchise Bundle, Gold Edition'ın verdiği şeylerin üzerine ilk iki oyunu da veriyor. Expansion Pass de zaten size DLC'leri verecek.

• Metro 2033
  • Metro Exodus
  • Sam's Story
  • The Two Colonels
  • Metro Exodus
Franchise Bundle, Gold Edition'ın verdiği şeylerin üzerine ilk iki oyunu da veriyor. Expansion Pass de zaten size DLC'leri verecek.
Oh be. Sonunda anladım. :)))
  • Metro 2033
  • Metro Exodus
  • Sam's Story
  • The Two Colonels
  • Metro Exodus
Oyunu da tavsiye ettiğinize göre satın alıp yeni bir dünyaya dalıyorum o zaman.
Welcome to the world of Metro.

Geri
Yukarı