Metro serisi oyun sıralaması nedir?

2033> Last light > exodus
Last light redux versiyonunda bütün dlcleri ve grafikleri fixlenmiş halidir.
2033 reduxda sadece grafikler fixlenmiştir.

Hocam imzanızda yer alan sistem ile Redux ve normal olanı kaç FPS'de oynadınız?

Redux olanı en düşükte 15-20 FPS ile oynamıştım, ama sonra GeForce NOW'a geçmeyi karar verdim.

Normal olanda en düşükte 30 FPS zar zor almıştım, 1 saat oynayıp bıraktım normal halini. Optimizasyonu sıkıntılı galiba, ya da benim bilgisayar.

Bu arada, sistem: HP EliteBook 2560p: Intel i5 2540m/ Intel HD 3000/ 6 GB ram/ SanDisk SSD Plus 240 GB.

2033> Last light > exodus
Last light redux versiyonunda bütün dlcleri ve grafikleri fixlenmiş halidir.
2033 reduxda sadece grafikler fixlenmiştir.
Metro 2033 ve Metro Last Light serilerinde DLC paketi var mı almam gereken hikayeyi etkileyen ? Ben baktım da Steam'den DLC göremedim yine de sorayım dedim.
Steam de oyunu hiç bir zaman bu fiyata alamam değil mi ? Bugün kuponun da son günü ilk 2 oyunu bitirip başlayacağım fakat indirim varken almalı mıyım sizce ?

Dosya Ekleri

• metro2.png
    metro2.png
    264,8 KB · Görüntüleme: 19
Metro 2033 ve Metro Last Light serilerinde DLC paketi var mı almam gereken hikayeyi etkileyen ? Ben baktım da Steam'den DLC göremedim yine de sorayım dedim.
Steam de oyunu hiç bir zaman bu fiyata alamam değil mi ? Bugün kuponun da son günü ilk 2 oyunu bitirip başlayacağım fakat indirim varken almalı mıyım sizce ?
İndirimde iken ikisi 12 tl oluyor. Last lightda ise bütün hikayeyi bitirdikten sonra chapter kısmına geliyorsun x basıp dlc görebiliyorsun.

İndirimde iken ikisi 12 tl oluyor. Last lightda ise bütün hikayeyi bitirdikten sonra chapter kısmına geliyorsun x basıp dlc görebiliyorsun.
Steam'de indirim zamanı Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux'u içeren paket 12 TL oluyor. Bu pakete Metro Exodus dahil değil.

Metro Exodus'u Steam'den bu fiyata indirim zamanı alamazsınız, bence alın.

Steam'de indirim zamanı Metro 2033 Redux ve Metro Last Light Redux'u içeren paket 12 TL oluyor. Bu pakete Metro Exodus dahil değil.

Metro Exodus'u Steam'den bu fiyata indirim zamanı alamazsınız, bence alın.
Ben zaten ikisi dedim üçü değil. Steam de o indirimleri görmüş kişi anlardı.

Yeni konular

Geri
Yukarı