Metro serisini bundan sonrasında ne bekliyor?

goldmanck

Kilopat
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Windows 10 21 H1 İşletim Sistemi // İntel İ5 9400F İşlemci // 32 GB RAM // GTX 3060 Ekran Kartı // TUF Gaming VG27AQ1A G-SYNC Compatible Oyuncu Monitörü – 27 inç WQHD // Seagate Expansion STEA1000400 1TB 2.5 inç Usb 3.0 Taşınabilir Harddisk Siyah Xtrike Me GM-203 RGB Oyuncu Mouse
Evet biliyorsunuz metro kitap serisinin yazarı Seri'ye yeni bir oyun geleceğini açıklamıştı ve oyunun hikayesini yazmaya başlamıştı sizce Metro'da exodus sonrası neler olacak?

Bence Metro Exodus serinin "finali" olmaya aday bir oyun asla olamadı ve zaten exodus finalinde
artyom oyundaki yapmış oldugunuz seçimlere göre ya ölüyordu / kötü son / yahut gerekli kan bağışı toplanıyor Anna'nın babası artyom için kedini feda ederek ölüyor ama artyom kurtulmayı başarıyor ve birliğin yeni lideri konumunda oluyordu & iyi Son'da ben seride anna ve artyom çiftinin hikayesinin her zaman eksik yarım kaldığını düşünüyorum bence metronun son oyunu anna ve Artyom'a odaklanmalı ve her zaman istedikleri çocuklarıyla birlikte seri final yapmalı bence

Kitap serisinden (tamamen değil ama) bağımsız bir oyun zaten. İlgi de gördüklerine göre sıkıntı yok, devamı gelebilir.

Örneğin kitapta bir bölümde Artyom Kalashnikov taşırken oyunun aynı bölümünde P90 tarzı garip egzotik bir silaha sahip.

Yeni konular

Geri
Yukarı