Mevsim seçimi yapılabilen avcılık oyununun adı nedir?

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar, önceden oynadığım bir oyundu, 2014-2015'de ama onlardan önce çıkmıştı. Böyle karların olduğu mevsim seçebildiğimiz kışın bir yerlere çıktığımız gelip ayının size saldırdığı bir oyundu. Arkadaşlar, oyunu bilen varsa yazsın. Sanırım içinde the vardı başında ve avcılık oyunuydu.

Arkadaşlar, önceden oynadığım bir oyundu, 2014-2015'de ama onlardan önce çıkmıştı. Böyle karların olduğu mevsim seçebildiğimiz kışın bir yerlere çıktığımız gelip ayının size saldırdığı bir oyundu. Arkadaşlar, oyunu bilen varsa yazsın. Sanırım içinde the vardı başında ve avcılık

The Long Dark değilmiş:)

Arkadaşlar, önceden oynadığım bir oyundu, 2014-2015'de ama onlardan önce çıkmıştı. Böyle karların olduğu mevsim seçebildiğimiz kışın bir yerlere çıktığımız gelip ayının size saldırdığı bir oyundu. Arkadaşlar, oyunu bilen varsa yazsın. Sanırım içinde the vardı başında ve avcılık oyunuydu.

The hunt olabilir.

Ben de oynamıştım. Galiba The hunter'dı.

Yok hocam ya hiçbiri değil ama eskiden çıkmıştı üstünde geyik vardı dosya konumunda altında oyunu silmek için geyiğin üstünde kırmızı bariyer vardı basıp silmiştim o zamandan belli arıyorum ama 2010 2010 ya da üstünde çıktı.

Geri
Yukarı