Mezarlığa gidip story atan kızları nereye şikayet edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

LeanLove

Decapat
Makaleler
1
Merhaba arkadaşlar kendisi eski bir arkadaşım olur. Az önce privine çok yanlış şeyler attı. Mezarlıktan çiçek koparıyorlar. El hareketi filan çekiyorlar. Üstelik mezarların ismi gözüküyor. Bu şahısları nereye şikayet edebilirim? Yaşadıkları şehri ve ilçeyi biliyorum.

Dosya Ekleri

• IMG_20211126_175240.jpg
    IMG_20211126_175240.jpg
    74 KB · Görüntüleme: 227
Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar kendisi eski bir arkadaşım olur. Az önce privine çok yanlış şeyler attı. Mezarlıktan çiçek koparıyorlar. El hareketi filan çekiyorlar. Üstelik mezarların ismi gözüküyor. Bu şahısları nereye şikayet edebilirim? Yaşadıkları şehri ve ilçeyi biliyorum.
CİMER'e yaz.

18 yaş altıysa çocuk şube üstüyse normal polise şikayet edin bence.

Bence kendi hallerine bırak, belli ki çocuklar daha. Bu hatayı kendi kendilerine anlamaları daha iyi olur. Küçük yaşta polislerle falan uğraşılmasını pek doğru bulmuyorum, çok ama çok abartı bir şey yapmadığı sürece.

Hocam mezarların isimleri görünüyor mezarın üstüne basıp tekme atıyorlar aynısını sizin ailenizden birinin başına gelse ortalığı yıkarsınız bence şimdi Cimer'e şikayet ediyoruz cevap gecikirse karakola gideceğiz.

Bence kendi hallerine bırak, belli ki çocuklar daha. Bu hatayı kendi kendilerine anlamaları daha iyi olur. Küçük yaşta polislerle falan uğraşılmasını pek doğru bulmuyorum, çok ama çok abartı bir şey yapılmadığı sürece.
Çocuk diye bu olay da göz ardı edilemez. Annesi babası ona bu eğitimi vermemişse karakollarda uğraşsınlar.

@LeanLove, bizi de durumdan haberdar edersen seviniriz.

Bence kendi hallerine bırak, belli ki çocuklar daha. Bu hatayı kendi kendilerine anlamaları daha iyi olur. Küçük yaşta polislerle falan uğraşılmasını pek doğru bulmuyorum, çok ama çok abartı bir şey yapılmadığı sürece.
"İyi ki de göz ardı etmişim" dedim tekrar.

Yaptıkları çok yanlış madem polise şikayet etmek istiyorsun o zaman kendini de bir zahmet et👍 zira yaptıkların az değil çalıntı kredi kartı ile alışveriş yapma,18 yaşından küçük araba kullanıp yavru köpeği ezip oradan kaçmak daha neler var Allah bilir.

Hocam mezarların isimleri görünüyor mezarın üstüne basıp tekme atıyorlar aynısını sizin ailenizden birinin başına gelse ortalığı yıkarsınız bence şimdi Cimer'e şikayet ediyoruz cevap gecikirse karakola gideceğiz.
Siz bilirsiniz belki de doğru olan o dur, ama emin olun ben olsam sinirlenmem, onu da söyleyeyim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı