Mezarlığa gidip story atan kızları nereye şikayet edebilirim?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@LeanLove Adliye'ye gidip şikayet edin, Adliye'ye gidip şikayet etmek en hızlısı, en rahatı.

Son düzenleme:
@Darqx, ben senin kankan olmuyorum öncelikle. Konuşma şekline dikkat et, milletin hassas noktalarına dokunmayın.
O zaman dalga geçer gibi soru sorma, insan gibi soru sor cevabını vereyim. Kimsenin de hassas noktasına dokunduğum falan yok, kendi yapımla ilgili olan bir şey. Beni sorgulamaya da kimsenin hakkı yok.

@Darqx, sen insan gibi soru sor da ondan sonrasını düşünürüz ;)

Beni sorgulamaya da kimsenin hakkı yok.
Neden, ne dokunulmazlığın var? O zaman davranışlarına dikkat edeceksin, bu kadar basit. Milletin içinde de böyle davranma, bu kadar sakin kalmazlar. Söyleyeyim, her şey klavye arkasında olduğu gibi yürümüyor. Sadece ufak bir tavsiye.

@Niqht_D, sen insan gibi soru sor da ondan sonrasını düşünürüz ;)
Benim sana soru sorduğum falan yok sen bana "neden, hoşuna mı gidiyor" dedin dalga geçercesine. İnsan gibi "neden" diyip sorunu sorsan ben sana cevabını verecektim. Şimdi de mazlumu oynayıp beni suçlu durumuna düşürmeyi çalışıyorsun. Benim sana bir şey yaptığım falan da yok, sen kendi kendine bir şey olmuşçasına davranıyorsun. Psikolojik problemlerin olduğunu düşünüyorum.

Neden, ne dokunulmazlığın var? O zaman davranışlarına dikkat edeceksin, bu kadar basit.
Konuşma şekline dikkat et falan diyemezsin çünkü benim ayıp olarak söylediğim bir şey de yok. Ortada sorgulanacak bir şey yok yani. Davranışlarımda da bir problem olduğunu düşünmüyorum, sen kendi uslübuna dikkat edersen sevinirim.

İyi günler, daha fazla tartışmak istemiyorum.

Son düzenleme:
@Darqx, Ben sorayım o zaman, neden sinirlenmezdin?

neden, hoşuna mı gidiyor
Öyle söyleme böyle cevap verilir.

beni suçlu durumuna düşürmeyi çalışıyorsun
Çalışmıyorum, olanları söylüyorum.

Psikolojik problemlerin olduğunu düşünüyorum.
Bence önce kendini sorgulaman daha iyi olur ;)

Konuşma şekline dikkat et falan diyemezsin
Tanımadığın insanlarla kanka diye konuşamazsın. Dolayısıyla konuşma şekline dikkat et demek kadar doğal bir hak olamaz.

sen kendi uslübuna dikkat edersen sevinirim.
Üslubumda bir problem yok.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı