Mezun öğrenci için kredi kartı

Getrost

Kilopat
İyi günler, geçtiğimiz dönem mezun oldum. Bu sene üniversite sınavları için hazırlanıyorum. Bu süreçte çalışmadığım için elime toplu para geçmiyor. Elime geçen paralar gündelik harçlık olduğu için ihtiyaçlarımı karşılamakta zorlanıyorum. Kredi kartı çıkarmak için önerebileceğiniz bankalar varsa yazarsanız sevinirim.

Enpara kredi kartını öneririm kesinlikle. Aidat vs. hiçbir sorunu yok, üzerine şartlar sağlanırsa 100 TL aidat da veriliyor.

Enpara kredi kartını öneririm kesinlikle. Aidat vs. hiçbir sorunu yok, üzerine şartlar sağlanırsa 100 TL aidat da veriliyor.

Bunun içinde ne kadar bakiye oluyor veya oluyor mu?

Kredi kartlarını mevcut kredi puan larınıza göre vermekteler. Sigortalı bir işte çalışmadıysan kredi notun düşük olur. Bundan ötürü'de kredi kartı alamazsın. Başvuru yaptığında red yersen eğer kredi notun düşer.

İş bulamadığın sürece kredi çıkartmazlar ama işini görebileceğin pratik kartlar var. İninal mesela hiç yaş sınırı bile yok. aylık 2 tl ödüyorsun hizmet bedeli için o kadar. Geri kalanda ne yapıyorsan yap. ister fatura öde ister alışveriş yap.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı