Mezuniyet balosunda ne yapılır?

Fakat arkadaşlar şunu belirtmekte bir fayda var bence kadınların vücudu erkeklerinkine göre çok mükemmel yaradılmış. Mesela ben ilk kez çıplak bir kadın vücut gördüğümde heen secde edesim gelmişti ama gerçekten harika ötesi. Tabi yanlış anlaşılmak istemem balo ne gerektiriyorsa o yapılmalı.

Konuyla alakasını çözemedim. Baloda ne yapıldığını sanıyorsun da başta onları söyledin?

Konuyla alakasını çözemedim. Baloda ne yapıldığını sanıyorsun da başta onları söyledin?
Yok yani hocam demek istediğim hani arkadaşlar ile birlikte diyor ya yani kızlı erkekli balonun daha iyi olacağı ve farklı cinsiyetlerin bir çiçeğin belirli noktalarının insana gönderme yaptığı farklı dışavurumsal olayları kastediyorum. Kısacası tekdüzeliğin kötülüğünü kendimce eleştirmiştim. Yanlış anlamayın yani.

Fakat arkadaşlar şunu belirtmekte bir fayda var bence kadınların vücudu erkeklerinkine göre çok mükemmel yaradılmış. Mesela ben ilk kez çıplak bir kadın vücut gördüğümde hemen secde edesim gelmişti ama gerçekten harika ötesi. Tabi yanlış anlaşılmak istemem balo ne gerektiriyorsa o yapılmalı.
Birader lise balosu diyor adam, ne anlatıyorsun sen :D

Geri
Yukarı