Mezuniyet çekimi için kıyafet önerisi

reddline

Hectopat
Makaleler
18
2 hafta sonra çekimler var. Aklımda nasıl bir şey giysem diye bir fikir yok. Giyinmeyi iyi bilen arkadaşlardan öneriler bekliyorum. Benim aklımda siyah gömlek üstüne beyaz kolsuz gömlek. (Garsonlarda oluyor genellikle.) Takım elbise alamam çok pahalı.

Tanıdıktan falan alabilirsiniz takım elbiseyi. Belki kiralayan yerler de vardır. Aklınızdaki şey de fena durmuyor. Çok da kasmayın.

Hocam pahalı evet ama arkadaşlar ile anım olsun.

Onun ismini unutmuştum sağolun yelek arıyordum.
Böyle düşünmeniz çok normal. Bana mezuniyet için çekim parası -250 tl- ücretini söylediler. Cümlelerini bitirmeden reddettim. Opsiyon olarak arkadaşlarınızla güzel bir piknik yapıp janti kıyafetlerle bir fotoğraf çektirebilirsiniz. Bence böyle çok daha güzel olur :)
Sadece bir öneri linçlemeyin hemen :D

Böyle düşünmeniz çok normal. Bana mezuniyet için çekim parası -250 tl- ücretini söylediler. Cümlelerini bitirmeden reddettim. Opsiyon olarak arkadaşlarınızla güzel bir piknik yapıp janti kıyafetlerle bir fotoğraf çektirebilirsiniz. Bence böyle çok daha güzel olur :)
Sadece bir öneri linçlemeyin hemen :D
Yok niye linçleyeyim? Fikrinizi öne sürüyorsunuz. Albüm için 150 TL istediler bizden. Ben 45 TL'lik 1 büyük boy, 12 vesikalık, 6 orta boy fotoğraf alacağım. 150 TL'lik de daha fazla gerek yok. 45 TL bir şey değil. Önemli olan iyi bir hatıra kalması.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı