MF Product Strike 0120 klavye 59,90 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az önce başımdan geçen olayı anlatayım.
Klavyeyi iade edecektim ama 1-2 gün içinde satılırsa diye Letgo'ya ilan koydum. Kâr amacım yoktu zaten, 60 liraya alıcısı çıksa bile en azından iade süreciyle uğraşmam diye ilana koydum.
1 saat önce biri yazdı, konuştuk falan. Kültür parkının oraya getirebilir misin dedi. Bende olur dedim ve bisikleti parka doğru sürdüm. Neyse adamı tekrar aradım, abi ben geldim sen neredesin diye sordum. Lunapark var, oraya gel ben oradayım dedi. Lunaparkın oraya gidip, tekrar aradım.
Bu böyle olmayacak, sen en iyisi konum at dedim. 2 dakika sonra konum geldi gelmesine ama Aksaray'dan geldi.
Ben ise Nevşehir'deyim 😖
İşin ilginç tarafı hem park hem lunapark olması. Dedim senin yapacağın işin...
Ulan klavye senin kadar insanı yoran bir şey görmedim daha. Lanet olsun ya, iade edip kurtulacağım.
Diğer konuya da yazdım, acı paylaştıkça azalırmış dostlar.

Ürünün bana gönderilmesini istediğim talebim reddedildi.

1623349233890.png

Fakat reddin hemen ardından Hepsiburada, kendi kendine bir iade isteği oluşturmuş. İşin garibi bu istek oluştuğu anda sanki ben klavyeyi göndermişim gibi kabul etti ve satıcının onayını beklediklerini söyledi. Büyük ihtimalle davayla uğraşmamak için geri yapıyorlar. Klavye bende kalırsa 60 liraya satar, keyfime bakarım.

1623349322537.png

İade talebini oluşturdum. Daha da bir şey beklemiyorum artık. Paramı yatırsınlar yeter, aldığım ürünün gönderilmesini talep ediyorum dedim ama zaten bir şey olmaz.
Benden bu kadar, 1 haftada yaşlandım, gencecik ömrümden ömür eksildi yeminle.
Emeği geçen tüm arkadaşlara teşekkürler, sizlerle bu serüvene atılmak güzeldi. 🥲 👋
En çok da bugün bisiklet sürerken yoruldum. Sonra gelmiş kusura bakma kardeş yazıyor. Olur mu ya, ne kusuru sende. 🤬

Bana ısrarlarım sonucu 20 TL kupon verdiler. Ama hakem heyetine gideceğim yine.

Bende son durum.
Aldığım fiyata kâr amacı gözetmeden 60 liraya az önce birisine sattım. İade talebini ise iptal ettim. En azından bir süre daha beklemeyip, uğraşmayacağım.
70 konuşmuştuk ama 10 lira para değil. 60'a verdim.
Baştan söyleyeyim, eğer olurda iade edilen klavyelerin yerine aldığımız klavyeler gönderilirse büyük küfür ederim. Asıl pişmanlığımı o zaman yaşarım işte😀
N11 almış olduğumuz klavyenin de ücreti tekrar yatmış. Sonuç olarak bir haftadır uğraşıyoruz ama elde var sıfır. Ne klavye sahibi olabildim ne satıp para kazanabildim🥴

Bende son durum.
Aldığım fiyata kâr amacı gözetmeden 60 liraya az önce birisine sattım. İade talebini ise iptal ettim. En azından bir süre daha beklemeyip, uğraşmayacağım.
70 konuşmuştuk ama 10 lira para değil. 60'a verdim.
Baştan söyleyeyim, eğer olurda iade edilen klavyelerin yerine aldığımız klavyeler gönderilirse büyük küfür ederim. Asıl pişmanlığımı o zaman yaşarım işte😀
N11 almış olduğumuz klavyenin de ücreti tekrar yatmış. Sonuç olarak bir haftadır uğraşıyoruz ama elde var sıfır. Ne klavye sahibi olabildim ne satıp para kazanabildim🥴
Hepsijet ile akşam üzeri 5' ye verdim sabah 9' da para banka kartımdaydı. Normalde 2-3 gün bekletiyorlardı.

HepsiJet ile akşam üzeri 5'ye verdim sabah 9'da para banka kartımdaydı. Normalde 2-3 gün bekletiyorlardı.

Hocam ben dün oluşturdum iade talebini. Yarın HepsiJet gelip, alacaktı. Aynı fiyattan verdim dediğim gibi.
Zararımda olmadı, parada kazanmadım.
Ah o mekanik gelseydi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı