Mflash BIOS güncelleme dosyası gözükmüyor

furkaniko

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Siber Güvenlik Uzmanı
Arkadaşlar merhaba. MSI Z690A anakartım var BIOS güncellemesi için sitesinden gerekli dosyayı indirdim flash belleği FAT32 olarak biçimlendirdim fakat mflash ekranına gelince flashın içi boş gözüküyor. NTFS formatıyla da denedim yine olmadı. Anakartın arkasında aşağıdaki gibi flash boot yazan bir buton var onun altındaki USB giriş yeri de flash USB tarzı bir şey yazıyor acaba oradan mı bir şey yapmam gerek? Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Dosya Ekleri

• product_163532318292bb9fb65273180435d4f0ac1fcc9b9a.png
    product_163532318292bb9fb65273180435d4f0ac1fcc9b9a.png
    207,2 KB · Görüntüleme: 63
ZİP uzantılı olarak indirmişsindir. İçindeki dosyaları çıkar sonra flash belleğe at. Zaten böyle yaptıysan mesajı dikkate alma. Video da nasıl yapılacağı anlatılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

ZIP uzantılı olarak indirmişsindir. İçindeki dosyaları çıkar sonra flash belleğe at. Zaten böyle yaptıysan mesajı dikkate alma. Video da nasıl yapılacağı anlatılmış.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam aynı şekilde yapıyorum fakat flash belleğin içindeki BIOS dosyasını görmüyor mflash.

Geri
Yukarı