MH751 vs Takstar Pro 82

Şu an itopya üzerinde indirim var. Ancak idade kabul etmiyorlar. Teknik bir sorun sonrası çıkacak değişim veya iade raporu ile anca para iadesi alabilirsiniz.

297 TL fiyatla Corsair HS50 Pro var Media Markt üzerinde. Buradan alıp deneyin isterseniz bu ürünü. İade hakkınız var İnternet üzerinden alırsanız.

Ekleme yapıyorum.

Bu kulaklığı beğenende var beğenmeyende var. Sürücü yüklemesine dikkat etmeniz gerekiyor. Windows'un otomatik sürücü yüklemesini kapatıp işlem almanız gerekmekte sürücü kaynaklı dip ses sorunu oluşmaması için. Benim rahat ettiğim bir ürün değil veya ben alışamadım.

Bu ara tekrardan indirim sayesinde popüler oldu. Bu fiyat üzerindeki en iyi ürün bana göre. Almayı düşünüyorum bende bu ürünü. THX vardı diye hatırlıyorum bu üründe.

Bu üründe indirim sıralarında çok tercih edilen bir ürün. PRO versiyonu çok ciddi avantaj sağlıyor ama fiyatı uçuk.

Bütçe üzerinde olmasına rağmen buda güzel bir ürün.
Oyuncuların sahip olmak istediği ürünlerden biridir. Satın almadan deneyim sağladığım bir ürün gerçekten başarılı ve rahat bir ürün.

Son düzenleme:
Kendime sadece ama sadece müzik dinlemek ve ara sıra film izlemek içi
@Mevlüt Çetinkaya Hocam bu attıklarinızın hepsi oyun kulaklığı. Ben sadece müzik dinlemek içij istiyorum.

Ve açık konuşmak gerekirse ses ürünlerini, bilgisayar çevre bileşeni üreten markalardan ziyade ses konusuna uzman markalardan almayı tercih ederim. MH751'i seçmemin tek nedeni Takstar'ın kulaklığina etiket basıp satmalarıydı.

Openback dusunursen superlux modellerine de bakabilirsin HD668 ve HD681 vs.
Open-back düşünmüyorum. Evdekiler sesten rahatsız olabilir. Ayrıca zaman zaman dışarıda da kullanmam gerekebiliyor.

Takstar Pro 82 dışında öneriniz var mı?
@Mevlüt Çetinkaya Hocam peki siz MH751'de mikrofon dışında sorun yaşadınız mı?

@FantastikTürk

MH751 ve MH752 modelinde tek bir sorun var. Oda mikrofon takılı olsun veya olmasın kulaklık sesini karşıya vermesi.

MH751'in son gelen partilerinde bu sorun yok gibi. Ancak kesin bir şey söylemek zor.

MH751 dahili ses yongasıyla iyi ses veriyor. İnkar edilemez. 40mm sürücü bir eksidir. Ancak 40mnm sürücüler arasındaki belki en iyi 3 ürün arasına girer fiyat bandına bakarsak.

MH752 modelinde ses kartı gerçekten rezalet. Boğuk ses oluşması bir yana, 7.1 aktif edince ses kasma durumu tamamen gidiyor, sesler yükseliyor ama kalite gidiyor.
Bu sebeple MH751 gibi kullanmak daha iyi.

Mikrofon istemiyorsanız, USB bağlantı istemiyorsanız ve kesinlikle jak kullanım arıyorsanız eğer Takstar Pro 82 şu kıyaslamalarda çok daha önde. Çünkü ana üreticiden çıkmış bir ürün. Uzun süre ciddi ses işleriyle uğraşan kişiler tarafından tam onay almış bir ürün.

Alternatif olarak MH751 olabilir. Ancak şu anki fiyatla değeceğini hiç sanmıyorum.
Bir site vardı ses ile alaklı ürünler satıyordu kulaklık dahil. Piyasa altında ciddi indirimle satılan bir kaç ürün vardı geçende. Onlar duruyorsa olabilir.

Sescibaba Elektronik Ses, Işık ve Görüntü Sistemleri E-Ticaret Sitesi olabilir bahsettiğim site.

MH752 modelinde kırılma problemi var. Birçok kişi yaşamış. Ses kalitesi olarak da abartılmış bir kulaklık. Tecrübem var arkadaşımda yukarıdan çatladı. Blackshark V2 ya da Logitech G PRO X kablolu alın.

MH752 modelinde kırılma problemi var. Birçok kişi yaşamış.
Bahsettiğiniz problem nedir? Birkaç örnek atabilir misiniz?
Mikrofon istemiyorsanız, USB bağlantı istemiyorsanız ve kesinlikle jak kullanım arıyorsanız eğer Takstar Pro 82 şu kıyaslamalarda çok daha önde. Çünkü ana üreticiden çıkmış bir ürün. Uzun süre ciddi ses işleriyle uğraşan kişiler tarafından tam onay almış bir ürün.
USB ihtiyacım yok. Ben MH751'i Pro 82 yenilenmiş sürücüsünü barındırdığı, mikrofonu (Mutlaka değil ama olsa iyi olurdu), ve CM garantisi için istiyordum.

Yenilenmiş sürücüden dolayı Pro 82'de sorunlu olan Tremble MH751'de daha iyi diyorlar.

Sorun sadece mikrofon ise MH751 almayı düşünüyorum. Ama kırılma sorunu varsa Pro 82 alacağım direk.

@FantastikTürk

40mm sürücüye sahip olup 10Hz-20 KHz arası değere sahip olan çok nadir ürünlerden biri.
Impedance: 32Ω±15% ile bağlantı olarak uyumlu cihazlarda ses konusunda sıkıntı yaşamazsınız.

Ancak şu dönemde fiyatını hak eden bir ürün mü tartışılır.
Ben olsam bu ürüne 500 TL üzeri kesinlikle para vermem.

Behringer BH470 olabilir. Fiyat performans için.
Behringer BH470U olabilir belki. Hem mikrofonlu ve güncellenmiş hali.

Behringer Bh 770 öneririm.
Frekans tepkisi: 10 Hz - 38 kHz
Sürücü boyutu: 53 mm
Impedance: Bu konunda kaynak bulamadım.
Ancak ciddi bir ürün olduğunu biliyorum. Besleme konusu sıkıntı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı