MH752, 751 vs. Cloud Alpha vs. takstar Pro82 + harici mikrofon

Bütçe
850
Kendi politikası tahminimce kulaklıklar çok kişisel kimisi beğenir kimisi beğenmez. Bazıların kafa yapısına uymaz. İtopya'da muhtemelen elinde kalmaması için böyle bir şey uyguluyordu zaten çoğu firma kabul etmiyor bazı büyük firmalar hariç. Kulak içi olmadığı için çok saçma bir kuraldır hijyen gereği almıyoruz lafı.
Dediğiniz kulaklığı bu fiyata görünce hemen aldım. Teşekkür ederim.
Gelince değerlendirmeni bekleriz diğer arkadaşlara fikir olur.

Kendi politikası tahminimce kulaklıklar çok kişisel kimisi beğenir kimisi beğenmez. Bazıların kafa yapısına uymaz. İtopya'da muhtemelen elinde kalmaması için böyle bir şey uyguluyordu zaten çoğu firma kabul etmiyor bazı büyük firmalar hariç. Kulak içi olmadığı için çok saçma bir kuraldır hijyen gereği almıyoruz lafı.

Gelince değerlendirmeni bekleriz diğer arkadaşlara fikir olur.
Tabii ki.

Acaba müzik dinlerken THX desteğini aktif hale getiriyor musun? Çoğu kişi oyunlar da çok etkili oldugunu söylemiş ama müzik konusunda pek bir şey görmedim. @

@Msevket44

THX açıkken dinleyen biri vardı forumda hoşuna gittiğini söyledi ama müzikler kendi ses saf halinde çok daha iyidir duymak istediğiniz sesleri net ve doğru duyuyorsunuz. Müzik için açmıyorum.

Benim duyumlarıma göre THX oyunda oldukça iyi iken müzikte pek bir artı sağlamıyor.

THX açıkken dinleyen biri vardı forumda hoşuna gittiğini söyledi ama müzikler kendi ses saf halinde çok daha iyidir duymak istediğiniz sesleri net ve doğru duyuyorsunuz. Müzik için açmıyorum.

Evet oyunlarda bayağı iyi oldugu söyleniyor THX'in. Müzik kalitesi de bazı kısımlar tarafından çok övülmüş, bazı kısımlar tarafından okey deyip geçilmiş. Belki bu THX ayarıyla ilgili kararlar söz konusu olabilir. Tek umdugum müzik kalitesinin iyi olması çünkü nereye baksam e spor alanında alınabilecek en iyi kulaklıklardan biri oldugu söyleniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı