MHP Grup Başkanvekili: Zincir marketler tamamen kapatılmalıdır

Konu linki duruyorsa atar mısınız biraz güleyim:D.
Örnek olarak bu var.

Bu parti hala baraj üstümü merak ediyorum. Milliyetçi insanların bunların peşinden gitmeyi bıraktığını düşünüyorum özellikle son 2 3 yılda.

Eğer zincir marketleri kapatırsanız fahiş fiyatlarının sebebi listesinde 2.sıraya bakkalları koyarız(birinci sıradaki üç harfliyi söylememe gerek yok diye düşünüyorum).

Bu parti hala baraj üstümü merak ediyorum. Milliyetçi insanların bunların peşinden gitmeyi bıraktığını düşünüyorum özellikle son 2 3 yılda.
MHP'nin oyları İP-Zafer-Memleket arasında bölündü. MHP %90 baraj altında kalacaktır tahminim.

Bim borsada işlem görüyor falan filan. Farkındalar mı acaba?
Onlar borsa ne bilmezler. Ekonomi kötüleşirse Allah yaptı iyileşirse Tayyip yaptı.

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

cmylmz.jpg

Ümit Özdağ bu aralar aşırı boş yapıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı