MHP'li Vekil Animeler hakkında: Dinsizliğe neden oluyor, aile yapısını bozuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yine din tüccarlığı, İslam tacirliği. Sanki bir tek Müslüman kendileri, bir tek namaz kılan, kur'an okuyan kendileri. Bize oy vermeyen vatan hainidir, imanını sorgulasın diyene arka çıkanlar bunlar. Çok dinli imanlılar ya 😂

Son düzenleyen: Moderatör:
Eş cinsel olduklarını gözümüze sokmasınlarda ne yapıyorlarsa yapsınlar bizi ilgilendirmez.

Milletvekili ne demiş diye ayrıntılı baktığımda dediği gayet açık aslında. Oradan bir kelimeyi cımbızlayıp konuyu başka yerlere çekmeye çalışmak saçma olmuş.

"Zararlı çizgi filmlerin ve sanal ölüm tuzağı haline gelen bilgisayar oyunlarının erişiminin engellenmesi yönünde tedbirler alınmalı ve gerekli düzenlemeler yapılmalı"​

Burada zararlı diye altını çizmiş zaten. Bu mavi balina oyunu ve bazı çizgi film ve animeleri eleştirmişler. Toptan bütün animeler kötüdür hepsi kalksın hepsi yasaklansın demek saçma zaten üstüne hepsi yasaklanamaz bu olacak iş değil. Düzenleme yapılsın ve denetlensin demiş sadece.

Bu denetimde sadece TV kanalları için olabilir. Sosyal medya veya internette yayınlanan şeyler yasaklanamaz zaten.

Dünyanın en zor üniversite sınavlarından birine girdiğimiz için değil, her 20 senede bir ekonomik kriz ile boğuştuğumuz için değil, yeterli psikolojik tedavinin bir seansının bile 800 TL olmasından değil, animelerden dolayı intihar ediyormuşuz beyler.

Bu denetimde sadece TV kanalları için olabilir. Sosyal medya veya internette yayınlanan şeyler yasaklanamaz zaten.

Milletvekili ne demiş diye ayrıntılı baktığımda dediği gayet açık aslında. Oradan bir kelimeyi cımbızlayıp konuyu başka yerlere çekmeye çalışmak saçma olmuş.

"Zararlı çizgi filmlerin ve sanal ölüm tuzağı haline gelen bilgisayar oyunlarının erişiminin engellenmesi yönünde tedbirler alınmalı ve gerekli düzenlemeler yapılmalı"​

Burada zararlı diye altını çizmiş zaten. Bu mavi balina oyunu ve bazı çizgi film ve animeleri eleştirmişler. Toptan bütün animeler kötüdür hepsi kalksın hepsi yasaklansın demek saçma zaten üstüne hepsi yasaklanamaz bu olacak iş değil. Düzenleme yapılsın ve denetlensin demiş sadece.

Zararlı çizgi film mi var Allah aşkına ya? Varsa sen söyle nolur, bundan 30 sene öncesine kadar doom'a falan dava açıyordu amerikan aileler, hiçbir zaman tutmadı yani. He şu waifu bait +18 animeleri diyorsan onlar zaten +18 olduğu için gene elleyemezler, Netflix'e de el atamazlar, tamamen bomboş gündem olmak için açmış konuyu, 2016'da minecraft'ı yasaklamaya çalıştıkları gibi.

Zararlı çizgi film mi var Allah aşkına ya? Varsa sen söyle ne olur, bundan 30 sene öncesine kadar Doom'a falan dava açıyordu Amerikan aileler, hiçbir zaman tutmadı yani. He şu waifu bait +18 animeleri diyorsan onlar zaten +18 olduğu için gene elleyemezler, Netflix'e de el atamazlar, tamamen bomboş gündem olmak için açmış konuyu, 2016'da Minecraft'ı yasaklamaya çalıştıkları gibi.

O Minecraft yasağının olduğu günü hatırlıyorum şaka gibiydi. Kızıl taşa kan falan diyorlardı. Ve çevremdeki çocukların aileleri Minecraft'ı yasaklıyordu çocuklarına. Başka yerlerde ders olarak kullanılan oyun bizde yasaklanılmaya çalışıdı ilginç.

Doğru yapmışlar. Başkalarının fikirlerine saygı duymalısınız. Saygı duyunca sizi zorlamıyorlar ya.

Ben biyografime “Ben homofobiğim.” yazsam linç falan yerim. O zaman bu da düşünce özgürlüğü, bana da saygı duysunlar?

O Minecraft yasağının olduğu günü hatırlıyorum şaka gibiydi. Kızıl taşa kan falan diyorlardı. Ve çevremdeki çocukların aileleri Minecraft'ı yasaklıyordu çocuklarına. Başka yerlerde ders olarak kullanılan oyun bizde yasaklanılmaya çalışıdı ilginç.
Araba sürüp, yıldız kazanıyorduk, ulan ahashadshfej

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı