MHP'li Vekil Animeler hakkında: Dinsizliğe neden oluyor, aile yapısını bozuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yalnız cidden sonumuz hiç iyi değil: Konserlerin yasaklanması, açık kıyafet giyenlerin terbiyesiz ve ahlaksız olarak görülmesi, animelerin eleştirilmesi özgürlük baya baya kısıtlanmaya başladı ama çok ilginçtir ki yerli dizilerdeki tecavüz ve şiddet kimse tarafından eleştirilmiyor.
“İnsanlar bilgisiz doğar aptal değil, sadece eğitilerek aptal olurlar.” Bertrand Russell

Bin bir türlü ayet dedin ya. Bin bir türlü, birbirinden farklı kadınları aşağılayıcı ayetleri göster hadi. Sen nasıl araştırıp bin bir tane bulduysan artık.
Lafın gelişi bin bir türlü diyorum biraz mantığını çalıştırırsan anlardın zaten. Google amcamıza yazıp aşağılayan ve bir sürü bilimle çelişen ayet var. Onları Türkçe kuran sitesinden teyit edebilirsin. Belki kafanıza bir şey çınlar.

Lafın gelişi bin bir türlü diyorum biraz mantığını çalıştırırsan anlardın zaten. Google amcamıza yazıp aşağılayan ve bir sürü bilimle çelişen ayet var. Onları Türkçe kuran sitesinden teyit edebilirsin. Belki kafanıza bir şey çınlar.

Kendi teorini kanıtla. Bize git bak deme.

Kuran'ı Kerim ile ne gibi bir bilimsel açıklama bekliyorsun? Bence demirin gökten inmesi, Rumlar'ın zaferi ve Ebu Leheb'in olayları, Kuran'ın Hak'dan geldiğine kanıt zaten.

Tamam o zaman. Profilime ben homofobiğim yazıcağım ve eminim ki saatler sonra forumdan yasaklanacağım.
Şimdi durum şu ki bu forumu kuran biri var ve bu kuran kişi çeşitli kurallar koymuş tıpkı özel iş yerlerinde takım elbise ve topuklu ayakkabı zorunluluğu gibi ama ülke öyle değildir çünkü ülke bir bireyin özel mülkiyeti değil toplumun ortak malıdır. Hepimizin dedesi ninesi biz ve bu topraklar için savaştı ancak bu forumu sadece 2 kişi kurdu biri Recep diğeri de Ali güngör.

Şimdi durum şu ki bu forumu kuran biri var ve bu kuran kişi çeşitli kurallar koymuş tıpkı özel iş yerlerinde takım elbise ve topuklu ayakkabı zorunluluğu gibi ama ülke öyle değildir çünkü ülke bir bireyin özel mülkiyeti değil toplumun ortak malıdır. Hepimizin dedesi ninesi biz ve bu topraklar için savaştı ancak bu forumu sadece 2 kişi kurdu biri Recep diğeri de Ali Güngör.

Peki düşünce özgürlüğüne ne oluyor burada :D

Bir delil ile 40 alimi yendim ama 40 delil ile bir (iki) cahili yenemedim.

Bu kafa ile devam edin siz. Ben neye inanıyorum deyip araştırmadan,anlamını bilmeden kuran okumaya devam edin.
Dostum sen hem hakaret ediyorsun hem de saçma sapan bir karalama derdine girmişsin. Ayrıca bir delil göstermedin sen.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı