Mi 10 t vs iPhone SE 2020 hangisi alınmalı

Hocam bana kalırsa iPhone SE 2020.
Neden mi?
Hocam 144 Hz ekranı var daha suya sıçramaya karşı koruması yok.

Çoğu yerden kısıyorlar temel şeyleri yükseltiyorlar genellikle zaten yazılımı anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

iPhone SE 2020 alırsanız daha uzun süre kullanırsınız gibime geliyor cidden çok kaliteli telefonlar bu IPhone'lar diğer arkadaşlarında fikrini paylaşmasını isterim ama bana kalırsa iPhone derim ben.

iPhone 4 ve 7 cihazlarını kullandım ve 4-5 sene kullanılmasına rağmen resmen bütün sülalenin elinden geçti hep de şarzda oynardım bir kere takıldığını hatırlamıyorum.

Öte yandan şu anki elimdeki cihaz birer Xiaomi cihaz ve gerçekten oyun performansında beni çok tatmin etti fiyatına göre çok iyi çıkarıyor ama arayüzde gezerken bile takılabiliyor çok garip cihazlar yazılım konusu çok sıkıntılı belki düzeltirler (belli olmaz (belli aslında her şey))
(Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız dedim yoksa oyum mi 10t kesinlikle :D:D bana göre tabii ki)

Son düzenleme:
Hocam bana kalırsa iPhone SE 2020.
Neden mi?
Hocam 144 Hz ekranı var daha suya sıçramaya karşı koruması yok.

Çoğu yerden kısıyorlar temel şeyleri yükseltiyorlar genellikle zaten yazılımı anlatmaya gerek yok görüyorsunuz.

iPhone SE 2020 alırsanız daha uzun süre kullanırsınız gibime geliyor cidden çok kaliteli telefonlar bu IPhone'lar diğer arkadaşlarında fikrini paylaşmasını isterim ama bana kalırsa iPhone derim ben.

iPhone 4 ve 7 cihazlarını kullandım ve 4-5 sene kullanılmasına rağmen resmen bütün sülalenin elinden geçti hep de şarzda oynardım bir kere takıldığını hatırlamıyorum.

Öte yandan şu anki elimdeki cihaz birer Xiaomi cihaz ve gerçekten oyun performansında beni çok tatmin etti fiyatına göre çok iyi çıkarıyor ama arayüzde gezerken bile takılabiliyor çok garip cihazlar yazılım konusu çok sıkıntılı belki düzeltirler (belli olmaz (belli aslında her şey))
(Uzun süre kullanmayı düşünüyorsanız dedim yoksa oyum mi 10t kesinlikle :D:D bana göre tabii ki)

Şarjı beni korkutuyor hızlı biter diye
Oyun oynarken boyutu küçük gelebilir
iPhone SE ısınma olur mu?

Şarjı beni korkutuyor hızlı biter diye.
Oyun oynarken boyutu küçük gelebilir.

Hocam hayır ısınma olmaz bataryası sanıldığı kadar düşük değil yani öyle hissettirmez normal bir 2000 mAh batarya gibi az değildir ama çok fazla da değildir. Şarzı sizi korkutmak ta haklı.

Hangi amaçla kullanılacak? SE'nin tek artısı markası.

Hocam bende şu an fark ettim oyun için arıyormuş arkadaş oyun ağırlıklıymış.
Oyun için iPhone SE tercih edilmemeli. Bütçeniz nedir?

Mi 10t dediğine göre 5.5k ya yakın bir bütçesi var büyük ihtimal.
Şarjı beni korkutuyor hızlı biter diye.
Oyun oynarken boyutu küçük gelebilir.

S10+-mi 9T PRO-F2 Pro.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı