Mi 10T vs. Samsung S20FE

megastasyon

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Fizik Mühendisi
(Mi 10T Pro piyasada olmadığı için mi 10T alacağım.) iki telefon arasında kaldım. S20fe de beğendiğim konu ekran. Onun dışında diğer konularda mi 10T yi daha üstün görüyorum. Sizce hangisi doğru tercih? Neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer oyun oynayacaksanız Mi 10T. Yazılım, ekran ve kamera konusunda S20 fe. Nasıl bir kullanım olacak?

Eğer oyun oynayacaksanız mi 10T. Yazılım, ekran ve kamera konusunda S20 fe. Nasıl bir kullanım olacak?

Oyun açısından MI10t. Ekran, ve kamera S20fe. Ben olsam MI10t alırdım. S20Fe'nin ekran sorunları bulunuyor ve ne kadar çözüldü deseler de ben çözüldüğünü zannetmiyorum. Bu arada küçük ekrandan hoşlanıyorsanız:
iPhone SE 2 2020 Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe (akakce.com)

Öneri için teşekkürler ama iPhone sevmeyen biriyim, onun dışında ben aslinda pek oyun oynayan birisi değilim, Photoshop uygulamaları veya dji GO4 gibi uygulamalar kullanmak için alıyorum. Pil süresi de çok önemli. Samsung'un Exynos ile gelmesi gözümde büyük handikap, çünkü karşısında MI10t 5G+SD855 ile geliyor.

Mi 10T Pro kullanıcısı olarak şunu söylemek istiyorum, gerçekten almanız gereken bir telefondur bu. 1080 MP kamerası, Snapdragon 865, adreno 650, 8 GB RAM, 256 GB parçaları var ve gerçekten performansı çok iyi. Türkiye'deki fiyatını bilmiyorum bu telefonun fakat burada, İsveç'te fiyatı çok iyi.

Açıkçası Xiaomi Mi 10T Pro 5G'yi o kadar beğendim ki, ne S20 fe ne de düz mi 10T onunla yarışabilir düzeyde. Mi 10 t Pro için bekleme şansın varsa bekle bence.

Mi 10T Pro kullanıcısı olarak şunu söylemek istiyorum, gerçekten almanız gereken bir telefondur bu. 1080 MP kamerası, Snapdragon 865, adreno 650, 8 GB RAM, 256 GB parçaları var ve gerçekten performansı çok iyi. Türkiye'deki fiyatını bilmiyorum bu telefonun fakat burada, İsveç'te fiyatı çok iyi.

Cevaplarınız için teşekkürler. Mi Store'a sorduğum zaman en az 2 aya gelir dediler. 2 ay çok uzun bir süre maalesef ve eminim ki yeni bir fiyat politikası ile gelecek, daha pahalı olacaklar.

Cevaplarınız için teşekkürler. Mi Store'a sorduğum zaman en az 2 aya gelir dediler. 2 ay çok uzun bir süre maalesef ve eminim ki yeni bir fiyat politikası ile gelecek, daha pahalı olacaklar.

Eğer istersen mi 11 Pro'yu bekle. Ama zaten daha mi 10T Pro Türkiye'de yoksa, 11 Pro daha geç gelebilir belki.

Geri
Yukarı