Mi 11 Lite telefonda banka hesabı açılmıyor

Muaz23

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. Xiaomi Mi 11Lite (TR garantili) kullanıcısıyım. Cihazımda bir banka hesabı açamıyor, kontör için TL bile yükleyemiyorum. Root falan atılmadı, sıfır aldım. Yardımcı olabilir misiniz?

Herkese merhaba. Xiaomi Mi 11Lite (TR garantili) kullanıcısıyım. Cihazımda bir banka hesabı açamıyor, kontör için TL bile yükleyemiyorum. Root falan atılmadı, sıfır aldım. Yardımcı olabilir misiniz?
Cihazın TR garantili olduğundan emin misiniz ? Mi 11 Lite cihazında İMEİ Repair için root atmak gerekir. Ve banka hesabı açamazsınız. TWRP yüklü mü ?

+1

Cihazın TR garantili olduğundan emin misiniz? Mi 11 Lite cihazında IMEI repair için root atmak gerekir. Ve banka hesabı açamazsınız. TWRP yüklü mü?

Epey sitesi üzerinden almıştım. Garanti belgeside var yani 🙂 root atılmış ise bile bilemiyorum. TWRP de yüklü değil

Cihazın TR garantili olduğundan emin misiniz? Mi 11 Lite cihazında IMEI repair için root atmak gerekir. Ve banka hesabı açamazsınız. TWRP yüklü mü?

Root Checker uygulaması ile de sorgulama yaptım. Root bulamadı.

Son düzenleme:
+1

Epey sitesi üzerinden almıştım. Garanti belgeside var yani 🙂 root atılmış ise bile bilemiyorum. TWRP de yüklü değil

Root Checker uygulaması ile de sorgulama yaptım. Root bulamadı.

N11'den aldıysan yurt dışı cihaz göderebiliyor bazı satıcılar. Üstteki arkadaşın dediği gibi IMEI sorgulat. Hangi cihaza aitmiş bakalım

Epey telefon karşılaştırma yeridir. E ticaret sitesi değildir. PTT AVM'den mi aldınız? Tuş takımına gelin ve *#06# yazın. Çıkan IMEI 1 ve IMEI 2 numaralarını şu sitede sorgulatın. Kaynak ve durumu söyleyin. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu - IMEI Sorgulama
bir problem var mı?

Cihaz hakkında bölümünü atar mısınız?
burasını istediniz değilmi?
WhatsApp Image 2023-03-27 at 16.59.56.jpeg
InkedWhatsApp Image 2023-03-27 at 16.59.55.jpg

Son düzenleme:

Geri
Yukarı