Çözüldü Mi Airdots sol kulaklık çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

p1an2ed.bae

Hectopat
Daha fazla  
Dün sıkıntısız bir şekilde kulaklığı kullandım ve şarja takıp yattım sonraki gün sol kulaklığın çalışmadığını fark ettim kutudan çıkardığımda, resetlemeye çalıştığım zamanlar bile hiç ışığı falan yanmıyor sanki sol kulaklık kapalı gibi sağ da bir sıkıntı yok sadece solda yapıyor. Tek fark ettiğim şey sol kulaklığı kutusuna koyduğumda 1 saniyeliğine belki daha az kırmızı beyaz ışık yanıyor ve tekrar ışıksız. Çözümünü bilen var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kulaklığın tuşuna basarken şarj kutusuna koymayı deneyin. Bu konunun sahibi için çok geç ama yeni bakanlara belki bir faydam dokunur.

Çok sağ olun hocam düzeldi.
Kulaklığın tuşuna basarken şarj kutusuna koymayı deneyin. Bu konunun sahibi için çok geç ama yeni bakanlara belki bir faydam dokunur.
çok sağolun hocam düzeldi

Ya kardeş senin yazan ellerin dert görmesin ha. Vallahi oldu, çalışıyor.
Kardeş ellerine sağlık ben sırf bu yüzden servise göndermiştim. Kulaklık şarj olmuyordu. Haliyle de çalışmıyordu. Şimdi aynı hatayı yine verdi. Ve senin dediğin gibi yaptım. Kulaklığı şarj kutusuna koyarken basarak koydum ve şarj olmaya başladı. Teşekkür ederim.

Geri
Yukarı