Mi Band 4 10 aylık kullanıcı testi

Öncelikle kordonu çok sağlam değil. 9 ayda koptu ama yeni kordon aldım.
Türkçe orijinal olarak geldi.
Şarj; tam parlaklıkta, sürekli ekranı açarak saate bakılarak 2 hafta gidiyor. Parlaklığı 4. seviyede tutarsanız 3 haftaya çıkıyor, rekorum 24 gün.
Şarj süresi; Öncelikle normal bir adaptöre bağlamayın yani yüksek Wat üretebilen adaptörlere takmayın. Bilgisayarın USB'si ile 40 dakika falan şarj olma süresi. (0-100)
Ekran; Ekran çok kaliteli. Dokunmatik hassasiyeti çok başarılı. Ekran genel olarak çok iyi.
Su geçirme; ben denize girdim. Hiçbir şey olmadı, su da geçirmiyor.
Mi fit; tek şikayetçi olduğum yanıdır. Uzun bir süre Bluetooth'la bağlamazsanız bir daha hiç bağlayamıyorsunuz. Gidip önbelleğini temizlemeniz lazım.

Son düzenleme:
Şarj; tam parlaklıkta, sürekli ekranı açarak saate bakılarak 2 hafta gidiyor. Parlaklığı 4. seviyede tutarsanız 3 haftaya çıkıyor, rekorum 24 gün.
Ekran; Ekran çok kaliteli. Dokunmatik hassasiyeti çok başarılı. Ekran genel olarak çok iyi.
Mi fit; tek şikayetçi olduğum yanıdır. Uzun bir süre Bluetooth'la bağlamazsanız bir daha hiç bağlayamıyorsunuz. Gidip önbelleğini temizlemeniz lazım.
Yararlı bi konu olmuş biraz daha rehber niteliğinde olsaymış keşke, elinize sağlık.

Ne kadar sürede şarj oluyor.

Kendi kullanımımı söyleyim. Bileklik gayet iyi gidipte bunu Apple Watch ile karşılaştıramazsınız. Kategorileri farklı.

1. Saat gayet güzel. Ama ben internetten GS teması indirdim. Kullanmasam bile ilk aldığımda max.%2 giderken bir günde %35 gittiğini gördüm.
  2. 6 Ekim 2019 tarihinden beri kullanıyorum. Saat İngilizce geldi. Mi Fit BETA ile Türkçe yaptım.
  3. Kordona o kadar eziyet etmeme rağmen hasar görmedi.

Geri
Yukarı