Mi Band 4 alınır mı?

GungorMemis

Hectopat
Yer
Türkiye
Arkadaşlar Mi Band 4 satın almayı düşünüyorum. Fiyatı 174 TL ithalatçı garantili diyor güvenilir mi? Ürünü araştırdım güzel ama güvenemedim ithalatçı garantili olduğu için. Başka bileklik öneriniz varsa alabilirim. Bir de başka bir satıcı Xiaomi Türkiye garantili diyor ama yorumlarında garanti belgesi gelmediğini faturanın belge olarak sayıldığını okudum.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

2.5 aydır kullanıyorum çok memnunum ben. 205 TL'ye İncehesap'tan almıştım. Ben alırken 195 TL idi ama Türkiye garantili olsun diye İncehesap'tan aldım. Arkadaşın dediği gibi garantilik bir durum olacağını sanmam ama çok fiyat farkı yoktur Türkiye garantili almaya çalış. Hatta şimdi baktım Trendyol'da aralarında 5 TL fark var. 5 TL için ithalatçı garantili alma bence.

Siteden alışveriş yapmadım ama bilmiyorum. Buyur linki: Xiaomi Mi Band 4 Akıllı Bileklik (Xiaomi Türkiye Garantili) XM-MIBAND4 | Trendyol

Bir kaç ay Mi Band 3 kullanıp elden çıkarmıştım. Yanında zaten telefon taşıyorsun bileklik de telefon ile etkileşerek çalışıyor, bana göre pek kullanışlı bir cihaz değildi. Adımsayar ve uyku takibi de pek sağlıklı çalışmıyordu. Bildirimler ve aramalar bileklikten görünüyormuş falan hikaye. Mantıklı düşünürseniz ihtiyacınız olmayacak şeyler. Sonuçta her yere telefonumuzla gidiyoruz, telefon yanımızda olmazsa bileklik sadece saatten ibaret.

Ben bunlara heves cihazı diyorum. Kullanıp kullanıp bir süre sonra gereksiz gelip sıkılınıp bırakılıyor. Saat / bileklik aksesuar olarak kollarından çıkarmayanlar da var tabi. Tercih meselesi...

Bir kaç ay Mi Band 3 kullanıp elden çıkarmıştım. Yanında zaten telefon taşıyorsun bileklik de telefon ile etkileşerek çalışıyor, bana göre pek kullanışlı bir cihaz değildi. Adımsayar ve uyku takibi de pek sağlıklı çalışmıyordu. Bildirimler ve aramalar bileklikten görünüyormuş falan hikaye. Mantıklı düşünürseniz ihtiyacınız olmayacak şeyler. Sonuçta her yere telefonumuzla gidiyoruz, telefon yanımızda olmazsa bileklik sadece saatten ibaret.

Ben bunlara heves cihazı diyorum. Kullanıp kullanıp bir süre sonra gereksiz gelip sıkılınıp bırakılıyor. Saat / bileklik aksesuar olarak kollarından çıkarmayanlar da var tabi. Tercih meselesi...

Abi öğrenciyim telefonumu aldılar sene başından beri dışarıda ve okulda lazım oluyor birde elde hoş duruyor.Bi havası var yani :D
Param olsa ben alacam sen alınır mı diyorsun? :D

İnşallah alırsın reis

@XanthiN hocam mesela ben de Band 2 kullanıyorum ve gayet kullanışlı.
Bana güzel avantajlar sağlıyor ama dediğiniz gibi tercih meselesi.
Mi Band 4 aldık ama PTT getirmiyor kargoyu eksikliğinin direkt hissettim.

Mi Band 4 güzel telefon yok demişsin zaten saate bakmak için bile alınır 🙂

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı