Mi Band 4 vs Mi Band 5

1.jpg

Yukarıdaki fotoğraftaki gibi aktivite farkı ve ekran büyüklüğü farkı var. 0.9' küsurden 1.1'e geçiliyor Mi Band 5'de. Stress testi farkı falan var. Çok bir fark yok aralarında ama almışken band 5'i alabilirsiniz. Paranız varsa band 5 yoksa 4 ya da paranız 4'e yetiyorsa ve 5'e para biriktiriyorsanız 4 alın.

Neden memnun olmadınız hocam? Ben de akıllı saat ile bileklik arasında kaldım...
Aslında çok kullanışlı özellikleri var ama kullanacak olanlara. Ben sadece aramalarda titremesi ve gelen mesajları göstermesi için kullanıyorum. En çok rahatsız eden şey de tasarımı, bence güzel durmuyor biraz çocuksu gibi sanki.

Aslında çok kullanışlı özellikleri var ama kullanacak olanlara. Ben sadece aramalarda titremesi ve gelen mesajları göstermesi için kullanıyorum. En çok rahatsız eden şey de tasarımı, bence güzel durmuyor biraz çocuksu gibi sanki.
Anladım hocam. Sanırım akıllı saate yönelmek benim için en mantıklısı. Çünkü ben daha saatsi bir görünüm arıyorum... Honor Magic Watch 2 benim için biçilmiş kaftan gibi duruyor. Çok teşekkürler yanıt için.

Geri
Yukarı