Çözüldü Mi band 4 yazıların birbirine girmesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Yamtar99

Centipat
Arakadaşlar Xiaomi Mi6 model telefonum var, mi band 4'ü telefonuma bağlayıp güncellemesini yaptıktan sonra (güncellemeyi otomatik olarak yapıyor bağlanınca) bilekliğin bütün yazıları çince oluyor, ayrıca karakterler iç içe giriyor, nabız sensörü hiç durmadan çalışmaya başlıyor, kısacası bileklik deliriyor.
Aynı bilekliği kardeşimin Huawei P20 Lite model telefonuna bağladığımda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Sizce sorun nedir ? İki telefonda da Google Play Mi fit uygulaması üzerinden işlem yapılıyor.
83587782_1407048266121815_4890563394622455808_n.jpg

Arkadaşlar, kardeşimin telefonuna bağlayıp fabrika ayarlarına döndürdüm, daha sonra kendi telefonuma bağladım, ilk bağlandığında hiçbir problem yok, fakat bir sonraki ekranda güncelleme işlemi yapıyor, güncelleme yaptıktan sonra bileklik anormal şeyler yapıyor, Xiaomi teknik servisi ile görüşmeyi deneyeceğim, yardımlarınız için teşekkürler.

Evet, uzun uğraşlar sonucu bilekliği hayata döndürdüm. Miu.türkiye sitesinde aynı problemler yaşanmış, manuel olarak Resource sürümü indirip Notify & Fitness for Mi Band uygulamasından güncelleme yaptım, sonrasında bileklik "mi fit'e bağlanıp tekrar güncelleyin" şeklinde bir uyarı verdi, tekrardan mi fit'e bağlayıp güncelleme yaptım ve düzeldi, oradaki arkadaşlar baya emek vermiş, ulaşmak isteyen arkadaşlar miu.türkiye sitesi forumundan bulabilirler, teşekkürler.

Arakadaşlar Xiaomi Mi6 model telefonum var, mi band 4'ü telefonuma bağlayıp güncellemesini yaptıktan sonra (güncellemeyi otomatik olarak yapıyor bağlanınca) bilekliğin bütün yazıları çince oluyor, ayrıca karakterler iç içe giriyor, nabız sensörü hiç durmadan çalışmaya başlıyor, kısacası bileklik deliriyor.
Aynı bilekliği kardeşimin Huawei P20 Lite model telefonuna bağladığımda sorunsuz bir şekilde kullanabiliyor. Sizce sorun nedir ? İki telefonda da Google Play Mi fit uygulaması üzerinden işlem yapılıyor.Eki Görüntüle 494251
Ben çözümünü buldum ve YouTube a yükledim buradan izleyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Sorunun çözümünü YouTube a yükledim izleyebilirsiniz
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı