Çözüldü Mi Band 5 hava durumunu göstermiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Ma'at

Gigapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Yer
LTFH
Merhaba,

Dün satın aldığım Mi Smart Band 5 elime ulaştı, şimdilik memnunum ancak hava durumunu bir türlü göremiyorum. İlk günden hava durumunu göstermeyebilir diye bir gün bekledim ancak nafile.

Cihaz Mi Fit uygulamasına bağlı, uygulamanın gerektirdiği izinlerde de bir eksik yok. Uygulama içerisindeki hava durumu kısmında bulunan seçenekler şu şekilde:

1623504884345.png

1623504898534.png

Bu kısımdaki seçenekleri değiştirdim ancak herhangi bir gelişme olmadı. Konumu otomatik bul seçeneğini işaretleyince sadece bekletiyor. Zaman kaybı. Telefonun bildirim panelinde konum kullanımını belirten bir işaret de çıkmıyor.

Mi Band 5'te yazan yazı: Hava durumu bilgilerini güncellemek için Mi Fit'e bağlanın.

Telefon: Samsung SM-J700F.

Belirttiğim yazı orada çıkıyor.
Ben telefonla ilgili olduğunu düşünüyorum. Telefonda hat çekmiyor, konum için de aynı durum geçerli olabilir.
O zaman saati sıfırlayın,
Mi Fit'ten bu cihazı kaldırın,
Sonra tekrar eşleştirin.

Kaçak S7 telefonunda da denedim,
Türkiye'den satın aldığım iPhone 6'da da denedim, bir sıkıntı yok.

Denedim, sonuç değişmedi.

Mi Fit'in eski bir versiyonunu yüklediğim zaman çalıştı. Notify for Mi Band uygulamasında da çalışıyor. Google Play'den indirdiğim sürüm 5.1.0 bu arada.

Konuya güncelleme ekleyeyim: Uygulamayı güncelledim mi hatırlamıyorum ama kendiliğinden düzeldi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı