Mi Band 5 nereden alınmalı?

EmreKarazeybek

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar selamlar hepinize, biliyorsanız Mi Band 5 ülkemizde bazı sitelerde satışa sunuldu ve ben de almak istiyordum, uzun zamandır bekliyordum. Sorum şu: sizce TeknoStore gibi bir mağazadan mı yoksa biraz daha bekleyip daha bilinen mağazalardan almak mı? Ayrıca TeknoStore deneyimi olan da var mı? Varsa nasıl?

Oradan Mi Band 2 almıştım. Herhangi bir sorun yaşamadım ama şu an getirdiği ürün global ürün müdür bilemeyiz. Ben alırken her yerde bulunuyordu.

Bir farkı olmaz bence nereden aldığınızın bence nerede ucuzsa oradan alın. Bu arada bende Mi Band 4 var 5 ile farkı nedir kısaca?

Hocam pek bir fark yok ama tabii her üründe yenilikler oluyor. Yeni spor modları, daha büyük ekran ve daha net çözünürlük, kadınlar için adet döngüsü, kan oksijen ölçümü vesayire vesayire. Bence Mi Band 4 varsa idare edersiniz hocam, bende Mi Band 3 var pili biraz zayıfladı. Hem de yenilik olsun diye. Renkli ekran da cazip geliyor açıkçası.

Arkadaşlar selamlar hepinize, biliyorsanız Mi Band 5 ülkemizde bazı sitelerde satışa sunuldu ve ben de almak istiyordum, uzun zamandır bekliyordum. Sorum şu: sizce TeknoStore gibi bir mağazadan mı yoksa biraz daha bekleyip daha bilinen mağazalardan almak mı? Ayrıca TeknoStore deneyimi olan da var mı? Varsa nasıl?
TeknoStore Webtekno ile ilişkili bir satış kanalı. Kendilerinden alışverişim de olmuştu ve bir sorun yaşamadım. Güvenilir bir yerdir.

Bu arada bence Mi Band 5 modeli Mi Band 4 modelden pek farklı olmasa da neredeyse 2 katı fiyata satılıyor. Bence şuan Mi Band 4 almak daha mantıklı. Tabi F/P önemli değil en yenisi olsun dersen ona lafım yok 😀

Oradan Mi Band 2 almıştım. Herhangi bir sorun yaşamadım ama şu an getirdiği ürün global ürün müdür bilemeyiz. Ben alırken her yerde bulunuyordu.

Anladım hocam. Sitesinde ve yorumlardaki sorulara cevap veren admin yorumlara global versiyon ama NFC yok diyordu yani İngilizce falan geliyormuş galiba. Biraz daha yaygın olunca alacağım. Teşekkürler.

Teknostore webtekno ile ilişkili bir satış kanalı. Kendilerinden alışverişim de olmuştu ve bir sorun yaşamadım. Güvenilir bir yerdir.

Bu arada bence Mi Band 5 modeli Mi Band 4 modelden pek farklı olmasa da neredeyse 2 katı fiyata satılıyor. Bence şu an Mi Band 4 almak daha mantıklı. Tabi F/P önemli değil en yenisi olsun dersen ona karışamam 😀

Bende tekno Store'dan scam yemiştim bir ara ama çözdüm en sonunda.

TeknoStore Webtekno ile ilişkili bir satış kanalı. Kendilerinden alışverişim de olmuştu ve bir sorun yaşamadım. Güvenilir bir yerdir.

Bu arada bence Mi Band 5 modeli Mi Band 4 modelden pek farklı olmasa da neredeyse 2 katı fiyata satılıyor. Bence şuan Mi Band 4 almak daha mantıklı. Tabi F/P önemli değil en yenisi olsun dersen ona lafım yok 😀
Hocam yenisi varken yenisi olsun belki mutlu eden küçük özellikler çıkar :p
Mi mağazaları ya da evofone web sitesinden alınız diye tavsiye ediyor Xiaomi.
Önerinizi göz önünde bulunduracağom hocam çok teşekkürler.
Bende tekno Store'dan scam yemiştim bir ara ama çözdüm en sonunda.
Scam nedir :D çeviride aldatmaca diyordu, eğer aldatmacaysa nasıl bir şekilde gerçekleşti?

Geri
Yukarı