Mi Band 5 vs 6

ardoş

Decapat
Yer
New Jersey, US
Daha fazla  
Meslek
Website Developer
Merhabalar, Aralık 2018'den beri bir Mi Band 3 kullanıcısıyım. 3,5 yıldır bana yeterli gelmişti, yeni serilerde çıkan özelliklere ihtiyacım yoktu genel olarak. O yüzden hiç yükseltmemiştim ama birkaç gün önce bilekliğin ekranı bozuldu. Dokunmatiği algılamıyor, sadece ana ekran tuşu saati gösterebiliyor, ekranın kendisi bulanıklaştı, garip garip noktalar çıkmaya başladı ekranın üstünde.

Kısaca Mi Band 3 bozuldu ve Mi Band 5 veya 6'ya yükseltme kararı aldım. Sizce hangisini almalıyım? Bir akıllı saatte çok şey arayan birisi değilim, saate bakıyorum, adımlarımı kontrol ediyorum ve arada nabız ölçüyorum. İkisinin de en ucuzları arasında 90 TL'lik bir fiyat farkı var. Pek emin olamadım, yardımcı olabilirseniz memnun olurum. Ha ayrıca, bu saatlere bağlı kalmak zorunda da değilsiniz, bunlar harici bu fiyat bandında bir öneriniz varsa da çekinmeden belirtebilirsiniz. Şimdiden teşekkürler.

7 almayın derim ben 2 gündür Mi Band 6 kullanıyorum. İlk defa aldım bir akıllı bileklik gerçekten güzel.

Son düzenleyen: Moderatör:
7 almayın derim ben 2 gündür Mi Band 6 kullanıyorum. İlk defa aldım bir akıllı bileklik gerçekten güzel.
Mi Band 6'dan memnunsanız 7'den de memnun kalabilirsiniz. Daha üst model bir ürün sonuçta. Tabii almaya değer mi orası tartışılır ancak Band 6'yı beğenmenizle 7'ye gerek kalmaması ayrı konular.

Birkaç haftadır kullanıyorum almayın dedim çünkü, fiyatını hak etmediğini düşündüğüm için. 8 çıktığında 1.000 TL ve üstünde olacağını düşünüyorum eğer değebilecek bir kalitesi ve özellikleri olursa alınabilir.

Geri
Yukarı