Mi Band 6 alınır mı?

edreac

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Mi Band 6 alınır mı? Ya da o fiyata daha iyi akıllı saat vb. bir şeyler alınır mı?

Merhaba hocam eğer bilekliği çok extereme şeyler için kullanmayacaksanız yani gündelik hayatta vs. kullanıcaksınız Mi Band 5'i önerebilirim 6'dan çok bir farkı yok gündelik kullanım açısından fiyat olarak daha ucuza geliyor eksikliğini hissetmezsiniz.

Honor band 6 öneririm, benzer fiyatta çok daha iyi bir tercih.

Merhaba hocam eğer bilekliği çok extereme şeyler için kullanmayacaksanız yani gündelik hayatta vs. kullanıcaksınız Mi Band 5'i önerebilirim 6'dan çok bir farkı yok gündelik kullanım açısından fiyat olarak daha ucuza geliyor eksikliğini hissetmezsiniz.

Mi Band 5 elimde var, daha önce Mi Band 4 kullandım ve medikal cihazlar ile kıyaslandığında Mi Band 5 ölçüm hassasiyeti konusunda fazla tutarsız, ek olarak batarya performansı da beni tatmin etmedi.

Mi Band 6 kullanıyorum Gayet iyi, alabilirsiniz.

1 yıldır kullanıyorum gayet iyi cihaz.

Honor band 6 öneririm, benzer fiyatta çok daha iyi bir tercih.

Mi Band 5 elimde var, daha önce Mi Band 4 kullandım ve medikal cihazlar ile kıyaslandığında Mi Band 5 ölçüm hassasiyeti konusunda fazla tutarsız, ek olarak batarya performansı da beni tatmin etmedi.

Ben de Mi Band 5 kullanıyorum bataryasının gayet yeterli olduğunu düşünüyorum eğer çok yoğun bir kullanımda değilseniz 1 haftadan fazla gidiyor güzel cihazdır tavsiye ederim saygılar.

Arkadaşlar Mi Band 6 alınır mı? Ya da o fiyata daha iyi akıllı saat vb. bir şeyler alınır mı?

Bence Mi Band 6 al. Eğer çakmasını filan alırsan direkt lazeri bozuluyor suya filan girdiğinde. Hayatımda 3 tane saat kullandım. 1'i çakma Mi Band 4'tü. Kesinlikle önermem.

Yeni konular

Geri
Yukarı